Naujausius „Google“ sukurtus dirbtinio intelekto įrankius bus galima naudoti nemokamai: bendrovė paskelbė apie džiugias naujienas, tačiau tam yra papildomų sąlygų

Lukas Snarskis

2024-04-12, 16:35

0 komentarų

Kamera niekada nemeluoja. Išskyrus tada, kai iš tiesų šiek tiek pagražina realybę. Visai neseniai „Google“ pristatė naują išmanųjį telefoną, kuris siūlo dirbtiniu intelektu paremtą automatinį nuotraukų redagavimą, pakoreguojantį šypsenas ar aplinkos objektus.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Naujausius „Google“ sukurtus dirbtinio intelekto įrankius bus galima naudoti nemokamai: bendrovė paskelbė apie džiugias naujienas, tačiau tam yra papildomų sąlygų

„Google“ paskelbė, jog „Google Photos“ programėlėje esantys dirbtinio intelekto įrankiai nuo šiol bus prieinama visiems aplikacijos vartotojams. Tokios funkcijos kaip „Magic Eraser“, „Photo Unblur“ ar „Portrait light“ anksčiau buvo prieinamos tik turint prenumeratą, tačiau dabar šias naujoves galės išbandyti visi.

Bendrovės išplatintame pranešime teigiama, kad visos šios dirbtinio intelekto galimybės taps viešai prieinamos jau nuo gegužės 15 dienos. Įdomu tai, jog tai yra vos viena diena po kasmetinės „Google I/O“ konferencijos. Tiesa, tikėtina, kad realiai šias galimybes galėsite išbandyti tik praėjus kelioms savaitėms po minėtos datos.

„Google“ dažnai paskelbia išleidimo datą, tačiau realus išleidimas užtrunka kiek ilgiau. Kodėl „Google“ taip daro – neaišku, bet, deja, taip daro. Kompanijos atstovai atskleidė ir tai, jog šios galimybės bus prieinamos „daugiau įrenginių, įskaitant ir „Pixel“ planšetinius kompiuterius.

Priminsime, jog praėjusiais metais „Google“ pristatė „Magic Editor“ galimybę „Pixel 8“ serijos įrenginiams. Čia naudojamas generatyvinis dirbtinis intelektas, kad sudėtingus redagavimus būtų galima atlikti paprastais veiksmais, pavyzdžiui, pakeičiant objekto padėtį arba pakeičiant dangaus spalvą. Dabar ši funkcija plečiama į visus „Pixel“ įrenginius su neribotu naudojimu.

Verta paminėti ir tai, kad visi „Google Photos“ naudotojai, tiek „Android“, tiek „iOS“ sistemose, gaus 10 „Magic Editor“ išsaugojimų per mėnesį. Norint viršyti šį limitą - reikės turėti „Pixel“ linijos produktą arba „Google One“ planą „Premium“, kuriame yra 2 TB ar daugiau vietos.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas