Netrukus įvyks naujos „Realme“ telefonų serijos pristatymas: paaiškėjo, kada bus surengta spaudos konferencija, skelbiamos ir pirmosios specifikacijos

Lukas Snarskis

2024-04-09, 13:00

0 komentarų

Kinijos bendrovė „Realme“ šiemet itin aktyviai darbuojasi išmaniųjų telefonų rinkoje, o dabar ruošia ir visiškai naują įrenginių seriją. Indijos rinkoje netrukus bus pristatyta visiškai nauja „Realme“ telefonų linija, kuri veikiausiai bus prieinama ir kituose regionuose.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Netrukus įvyks naujos „Realme“ telefonų serijos pristatymas: paaiškėjo, kada bus surengta spaudos konferencija, skelbiamos ir pirmosios specifikacijos

Dabar jau žinoma, jog naujoji išmaniųjų telefonų serija bus žymima raide P, o balandžio 15 dieną bus pristatyti ir pirmieji įrenginiai. „Realme“ atstovai patvirtino, kad trečiadienį įvyks „Realme P1“ ir „Realme P1 Pro“ įrenginių debiutas.

Bendrovė aktyviai ruošiasi pristatymui, o dabar paskelbtos ir pagrindinės naujųjų įrenginių specifikacijos. „Realme P1 Pro“ reklamuojamas kaip išmanusis telefonas su „geriausiu lenktu ekranu už mažiau nei 225 eurus“. Šis modelis turės AMOLED ekraną su 120 Hz atsinaujinimo dažniu.

„P1 Pro“ modelio viršutinėje ekrano dalyje – nedidelis apskritimas, kur bus įmontuota asmenukių kamera. Verta paminėti ir tai, jog čia naudojamas ekranas palaikys „Pro-XDR“ bei palaikys „Rainwater Touch“ technologiją, kuri leis naudotis telefonu net ir tuomet, kai ekranas yra šiek tiek šlapias.

Išmanusis telefonas veiks su „Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1“ procesoriumi bei turės 5 000 mAh talpos bateriją su 45W įkrovimo galimybe. „Realme P1 Pro“ pirkėjams bus prieinamas raudonos ir mėlynos spalvų, o taip pat turės ir IP65 sertifikatą.

Kalbant apie „Realme P1“, išmanusis telefonas veiks su „MediaTek Dimensity 7050“ procesoriumi, o čia bus naudojamas plokščias AMOLED ekranas su 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Čia taip pat rasime „Rainwater Touch“ technologiją ir po ekranu įmontuotą pirštų antspaudų jutiklį.

Išmanusis telefonas bus prieinamas raudonos ir žalios spalvų. „P1“ modelio baterijos talpa nėra skelbiama, tačiau ji bus įkraunama su 45W greitojo įkrovimo technologija. Kaip jau minėjome, naujosios gamintojo serijos pristatymas įvyks jau balandžio 15 dieną, o visą naujausią informaciją rasite ir mūsų portale.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas