Netrukus turėtų debiutuoti naujasis „Poco X5 Pro“: aiškėja pirmosios specifikacijos bei dizaino subtilybės

Lukas Snarskis

2023-01-18, 15:44

0 komentarų

„Xiaomi“ ir toliau dirba nenuilsdama, kepdama vieną telefoną po kito. Mes jau matėme šių metų flagmanų pristatymą, taip pat buvo pristatyti ir penki „Redmi“ įrenginiai. Šįkart eilė atėjo jos dukterinei kompanijai „Poco“, kurios išmanieji vadinami skambiu „flagmanų žudikų” pavadinimo dėl rinkoje lygių neturinčio kainos/kokybė santykio.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Netrukus turėtų debiutuoti naujasis „Poco X5 Pro“: aiškėja pirmosios specifikacijos bei dizaino subtilybės

Kinijos kompanija „Poco“ jau artimiausiu metu turėtų pristatyti naująjį „Poco F5“ išmanųjį telefoną, kurio gamyba jau pradėta. Tačiau tai dar ne viskas. Internete pasirodė kalbų ir apie dar vieną seriją, kuri turėtų debiutuoti jau netrukus. Pranešama, kad gamintojas ruošiasi „Poco X5“ serijos pristatymui.

Jau žinoma tai, kad šią išmaniųjų telefonų seriją turėtų sudaryti du modeliai – tai „Poco X5“, o taip pat ir „X5 Pro“ variantas, kurį dar visai neseniai anonsavo ir pats gamintojas. Internete buvo paskelbtas reklaminis plakatas, kuris patvirtina jau anksčiau matytą įrenginio dizainą. Kaip galima matyti iš tekste esančių nuotraukų, šis įrenginys turės kamerų stačiakampį, kur turėtų būti įmontuoti trys objektyvai, o taip pat ir gamintojo logotipą.

Nuotrauka atskleidžia ir tai, jog „Poco X5 Pro“ turės 108 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą. Neoficialiais duomenimis, šis išmanusis telefonas turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 778G“ procesoriumi, turės 5000 mAh talpos bateriją, o ekranas bus aprūpintas Full HD+ raiška bei 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Deja, kol kas nėra žinoma kokios įstrižainės jis galėtų būti.

Akivaizdu, kad „Poco“, kartu su „Xiaomi“, ketina pasiūlyti pakankamai galingą ir stilingą išmanųjį. Nors internete kalbama, kad „X5 Pro“, o kartu ir visa „Poco X5“ serija, turėtų debiutuoti jau netrukus, tačiau konkreti data kol kas nėra žinoma. Vertėtų prisiminti, jog „Poco X4 Pro“ buvo pristatytas praėjusių metų kovo pabaigoje.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas