Nutekintos detalės apie „Samsung S21 FE“: paaiškėjo kiek kainuos ir kada pasirodys ilgai lauktas modelis

Nutekintos detalės apie „Samsung S21 FE“: paaiškėjo kiek kainuos ir kada pasirodys ilgai lauktas modelis

Leonardas Sindaravičius

, atnaujinta 2022-01-26, 17:01

Pagaliau paaiškėjo visos detalės apie būsimąjį „Samsung Galaxy S21 FE“, įskaitant prietaiso variacijas, kainą bei specifikaciją. Nuo pat įprasto „S21“ modelio atsiradimo ėmė sklisti gandai apie „Fan Edition“ modelį, tarp kurių buvo ir daugybė neoficialių įrenginio vizualizacijų, tačiau anksčiau šį mėnesį internete pagaliau pasirodė keletas oficialiai atrodančių vaizdų.

Manoma, jog Pietų Korėjos milžinė pristatys „S21 FE 5G“ sausio mėnesio pradžioje, o nepaisant visų gandų, spekuliavusių potencialią išmaniojo telefono specifikaciją, įrenginys buvo pastebėtas Airijos „Samsung“ puslapyje, kartu su visomis būsimomis variacijomis bei kainomis - svarbiausias telefono specifikacijos elementas yra tai, kad jame bus naudojamas „Snapdragon 888“ procesorius.

Samsung Galaxy S20 FE G780F 128GB White (Baltas)

Samsung-Galaxy-S21-FE-Samsung-Ireland-Website-768x447

Dabar jau ištrintame Airijos „Samsung“ tinklalapyje buvo nurodyti du „S21 FE“ modeliai - pirmasis su 6 GB operatyviosios atminties ir 128 GB saugyklos, o kitas su 8 GB RAM ir net 256 GB saugyklos. Nurodyta pirmojo kaina buvo €769, tuo tarpu geresnio modelio kaina €839 - tačiau vokiečių tinklaraštis „WinFuture“ teigia, jog abu įrenginiai bus 20 eurų pigesni, nei buvo parašyta airių puslapyje.

Taip pat buvo nurodytos dvi spalvinės variacijos - balta bei alyvuogių žalia. Ankstesnės spekuliacijos teigė, jog įrenginys bus gaminamas ir levandų bei grafito spalvų, tad tikėtina, kad oficialaus debiuto metu bus pristatytos visos keturios skirtingos spalvos. Deja, el. parduotuvės puslapyje nebuvo įkelta „S21 FE“ vizualizacijų, tad kol kas nėra žinoma, ar įrenginys savo išvaizda bus identiškas įprastiems „S21“.

Nors pilna specifikacija dar nebuvo paviešinta oficialiai, daugelio manymu įrenginys turės 6,4 colių įstrižainės AMOLED tipo ekraną su 2340x1080 raiška bei 120 Hz atnaujinimo dažniu. Ekrano apsaugai užtikrinti išorinis stiklas turės „Corning Gorilla Glass“ sluoksnį, o priekinė kamera bus įmontuota „skylėje“, užtikrinant maksimalų ekrano naudojamą plotą. Išmanusis telefonas atkeliaus su „Snapdragon 888 5G“ lustu, tačiau kai kuriuose regionuose taip pat bus versija su „Exynos“ procesoriais.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Samsung Galaxy S21 FE 5G

Samsung Galaxy S21 FE 5G

6,4 colio
4500 mAh

Išleista: 2022 sausis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas