„OnePlus“ fiksuoja stulbinančius rezultatus: bendrovės telefonų pardavimų šiemet pavydėti turėtų daugelis konkurentų

Tomas Eidukevičius

2023-03-14, 12:37

1 komentaras

Kinijos kompanija „OnePlus“ savo veiklą pradėjo kaip nedidelis startuolis, kuris siūlė aukštos klasės išmaniuosius telefonus už žemesnę kainą. Tačiau per pastaruosius metus bendrovė gamina žymiai daugiau produktų, o tai puikiai atsispindi ir pardavimų rezultatai.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„OnePlus“ fiksuoja stulbinančius rezultatus: bendrovės telefonų pardavimų šiemet pavydėti turėtų daugelis konkurentų

„OnePlus“ prezidentas Li Jie pasidalino naujausia informacija ir atskleidė, jog šiemet bendrovės pardavimai išaugo net 260 proc., lyginant su praėjusiais metais. Negana to, tai yra geriausi rezultatai tarp visų išmaniųjų telefonų gamintojų.

Teigiama, kad tokius sėkmingus rezultatus nulėmė trijų naujų produktų išleidimas – tai „OnePlus 11“, „OnePlus Ace 2“ bei „OnePlus Ace 2V“. Šie trys bendrovės įrenginiai vartotojams siūlo ne tik puikias specifikacijas, tačiau ir išsiskiria patrauklia kaina. „OnePlus“ vadovas pažadėjo, jog šiemet dar ne kartą ketina nustebinti kompanijos gerbėjus.

Verta pastebėti ir tai, jog „OnePlus“ itin sėkmingai vykdo pardavimus internete, o bendrovės parduotuvės JD.com ar „Tmall“ platformose sulaukia vis daugiau lankytojų. Nors gamintojai pastaruoju metu susiduria su įvairiomis problemomis, kuris riboja gamybą ar pan., tačiau „OnePlus“ daugelio problemų išvengė, o tuo pačiu ir pasiūlė tai, ko nori vartotojai.

1 komentarų

Mindaugas

Na, jeigu kai kaina normali, tai ir pardavimai eina. Pats ką tik nusipirkau per Aliexpress oneplus 10 pro už 520€. Kaip už flagmaną tai tikrai maža kaina.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas