„OnePlus“ gerbėjai turėtų suklusti: paaiškėjo, kada įvyks naujojo „OnePlus 10T“ pristatymas

„OnePlus“ gerbėjai turėtų suklusti: paaiškėjo, kada įvyks naujojo „OnePlus 10T“ pristatymas

Lukas Snarskis

Kinijos kompanija „OnePlus“ ruošiasi naujam pristatymui. Pagaliau paaiškėjo kada įvyks naujojo „OnePlus 10T“ išmaniojo telefono pristatymas. Bendrovės išplatintame pranešime teigiama, kad renginys suplanuotas rugpjūčio 3 dieną.

Niujorke įvyksiančiame pristatyme bus pristatytas ne tik naujasis „OnePlus 10T“ modelis, tačiau ir „OxygenOS 13“ operacinės sistemos versija. Remiantis naujausia informacija, „10T“ variantas bus aprūpintas „Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1“ procesoriumi, o taip pat turėtumėme išvysti nežymius dizaino pakeitimus, lyginant su anksčiau išleistu „OnePlus 10 Pro“ variantu.

OnePlus-10T-pristatymas

Kalbant apie „OxygenOS 13“ operacinės sistemos versiją, joje laukiama patobulinimų, kurie būtų susiję su atnaujinta išvaizda, naujomis galimybėmis žaidimų gerbėjams bei daugiau smulkių pasikeitimų. Pranešama, kad pirmiausia ši naujoji OS versija bus prieinama „OnePlus 10 Pro“ modeliui, o kiek vėliau pasieks ir „OnePlus 10T“.

Kaip jau minėjome, „OnePlus“ spaudos konferencija įvyks Niujorke, rugpjūčio 3 dieną. Norintys stebėto šį renginį, tai daryti galės „YouTube“ platformoje. Renginio pradžia – 17:00 val. Lietuvos laiku.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: OnePlus

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas