„OnePlus“ ir „Oppo“ telefonai pasipildys „Google“ sukurtu dirbtinio intelekto modeliu, dar šiemet bus pradėtas naudoti „Gemini Ultra“ sprendimas

Lukas Snarskis

2024-04-12, 17:55

1 komentaras

2023 metais visame pasaulyje prasidėjo dirbtinio intelekto bumas. Dienos šviesą išvydo tokie sprendimai kaip „ChatGPT“, o vėliau pasirodė daugybė alternatyvių opcijų. Dabar ši mada persikelia į išmaniuosius telefonus ir, panašu, artimiausiu metu tai niekur nedings.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„OnePlus“ ir „Oppo“ telefonai pasipildys „Google“ sukurtu dirbtinio intelekto modeliu, dar šiemet bus pradėtas naudoti „Gemini Ultra“ sprendimas

Pirmieji į dirbtinio intelekto erą įžengė naujausių „Samsung“ flagmanų pirkėjai. Pietų Korėjos milžinė dar metų pradžioje pristatė „Galaxy S24“ serijos modelius, kuriuose gausu DI galimybių. Į šį traukinį suspėti stengiasi vis daugiau gamintojų.

Dar šiemet, „OnePlus“ ir „Oppo“ sukurtuose išmaniuose telefonuose bus įdiegtas „Google Gemini“ didelės kalbos modelis (LLM),. Apie tai bendrovių atstovai pranešė „Google“ konferencijos „Cloud Next 2024“ metu. Kinijos kompanijų produktuose bus naudojama „Ultra 1.0“ modelio versija.

„Gemini LLM“ turi kelias pakopas – mažiausia jų yra žinoma kaip „Nano“, kuri gali veikti pačiame įrenginyje ir netrukus pasirodys „Pixel 8“ serijos telefonuose. Kitas variantas – „Ultra“. Tai pajėgiausia debesijos versija, kuri palaiko „Gemini Advanced“ pokalbių robotą. „Ultra“ supranta labai sudėtingas užduotis ir kontekstą, kad galėtų pateikti naudingus atsakymus.

Verta pastebėti ir tai, jog be „Gemini“, „OnePlus“ ir „Oppo“ išmanieji telefonai gaus ir pasirinktas „Google Cloud AI“ galimybes, tačiau kokias – nėra atskleidžiama. Nėra aišku ir kokiu būdu „Gemini Ultra“ versija bus pritaikyta šių bendrovių produktams.

Tikėkimės, kad daugiau informacijos bus pateikta per kelias ateinančias savaites ir mėnesius, nes šis įgyvendinimas, kad ir koks jis būtų, vis dar atrodo šiek tiek miglotas.

Priminsime, jog dar visai neseniai „OnePlus“ paskelbė, kad į kai kuriuos jų telefonus bus įdiegta „Google“ programos „Magic Eraser“ alternatyva, o po šio naujo pranešimo atrodo, kad „Oppo“ ir „OnePlus“ yra pasirengusios pabandyti visiškai įsisukti į dirbtinio intelekto hiphopo traukinį.

1 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas