„OnePlus“ ruošiasi „Ace 2 Pro“ modelio pristatymui: naujasis įrenginys pasiūlys galingą procesorių ir aukščiausios klasės ekraną

Lukas Snarskis

2023-05-15, 08:30

1 komentaras

Kinijos bendrovė „OnePlus“ per pastaruosius metus gerokai išplėtė savo išmaniųjų telefonų asortimentą, skirdama nemažą dėmesį ir pigesnius įrenginius besirenkančiai pirkėjų grupei.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„OnePlus“ ruošiasi „Ace 2 Pro“ modelio pristatymui: naujasis įrenginys pasiūlys galingą procesorių ir aukščiausios klasės ekraną

Dar vasario mėnesį, „OnePlus“ pristatė „Ace 2“ modelį, kuris debiutavo su „Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1“ procesoriumi, o vėliau buvo pristatytas ir „OnePlus Ace 2V“ variantas, aprūpintas „MediaTek Dimensity 9000“ mikroschemų rinkiniu.

Kaip aiškėja dabar, „OnePlus“ ruošia ir naująjį „OnePlus Ace 2 Pro“ išmanųjį telefoną, kuris turėtų būti pasiūlytas su „Snapdragon 8 Gen 2“ procesoriumi bei 1.5K raiškos ekranu lenktais kraštais. Neoficialiais duomenimis, šiam įrenginiui skirtus ekranus turėtų gaminti BOE.

Kiek anksčiau buvo skelbiama, jog „OnePlus Ace 2 Pro“ turėtų būti aprūpintas 5 000 mAh talpos baterija, o jo nugarėlėje – trys kameros. Teigiama, kad čia bus įmontuotas 50 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintas pagrindinis objektyvas, taip pat ir 8 MP plataus kampo bei 2 MP makro kameros. Priekinėje telefono dalyje – 16 MP asmenukių kamera.

Deja, tačiau kol kas dar nėra žinoma kada įvyks oficialus „OnePlus Ace 2 Pro“ išmaniojo telefono pristatymas. Atsižvelgiant į tai, jog internete pasirodo vis daugiau informacijos apie šį modelį – tai gali įvykti dar šį mėnesį.

1 komentarų

GP

Aš naudoju dar patį pirmąjį One Plus Ace ir jis man labai patinka.Globalinis laikomas OnePlus 10R .

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas