„OnePlus“ vadovai gerokai prisišnekėjo: iš pradžių nudžiugino gerbėjus, tačiau vėliau teko atsiprašinėti

TopCom.lt

2023-02-20, 10:03

0 komentarų

Išmaniųjų telefonų programinės įrangos palaikymas – ganėtinai opi tema. Daugelis „Android“ įrenginius kuriančių bendrovių žada vis ilgesnį palaikymą, nors anksčiau tai buvo nustumta į antrą planą ir vartotojai naujinius gaudavo rečiau nei dabar, o kartais ir visai negaudavo.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„OnePlus“ vadovai gerokai prisišnekėjo: iš pradžių nudžiugino gerbėjus, tačiau vėliau teko atsiprašinėti

Kinijos kompanijos „OnePlus“ atstovai pastaruoju metu taip pat siūlo vis ilgesnį programinės įrangos palaikymą, tačiau ne viskas vyksta pagal planą. Visai neseniai buvo pasirodę pranešimų, kad „OnePlus 11R“ išmanusis turės 4 metų „Android“ atnaujinimų ir penkių metų saugumo atnaujinimų palaikymą, tačiau, pasirodo, tai buvo klaidinga informacija.

Vėliau įmonės atstovas pasisakė leidinyje „Gizmochina“, kur pranešė, kad jos komandos viduje įvyko nesusipratimas ir kolegos socialiniuose tinkluose pateikė neteisingą informaciją apie palaikymo trukmę. Teisingas atsakymas atrodo taip: 3 metus bus diegiamos naujos „Android“ versijos ir 4 metų saugos pataisos. Tai reiškia, kad „OnePlus 11R“ su „Snapdragon 8+ Gen 1“ apsiribos „Android 16“, o pradžioje jis pasiūlė „Android 13“.

Taigi „OnePlus 11“ išliks vienintelis prekės ženklo išmanusis telefonas, turintis Premium palaikymą. Ar jis bus išplėstas atveju „OnePlus 11T“, kurio vis dar tikimasi 2023 m. pabaigoje, atsižvelgiant į atsisakymą prižiūrėti 11R, išlieka paslaptimi. Priminsime, kad „OnePlus 11R“ galima įsigyti tik Indijoje, „Ace 2“ yra tik Kinijoje, o „OnePlus 11“ atstovauja prekės ženklą visame pasaulyje. Galbūt tai paaiškina tokius palaikymo skirtumus.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas