Telefonai

„Oppo“ ir toliau priiminėja sunkius sprendimus: uždaro jau ne vienerius metus veikusį padalinį, aiškios ir to priežastys

Skirtinguose regionuose yra populiarūs skirtingi gamintojai, o bene didžiausią pasirinkimą galima rasti Kinijoje. Tačiau šios šalies bendrovės stengiasi neapsiriboti tik vietine rinka ir dažnai plečiasi į kitus regionus – JAV, Azija ar Europa. Tokią strategiją naudoja daugelis didžiųjų kompanijų, o tarp jų - „Oppo“ ir „OnePlus“.

„Oppo“ ir toliau priiminėja sunkius sprendimus: uždaro jau ne vienerius metus veikusį padalinį, aiškios ir to priežastys

Praėjusiais metais „Oppo“ pasitraukė iš Vokietijos rinkos dėl teisinio ginčo su „Nokia“. Šį kovą pasirodė pranešimų, kuriuose teigiama, kad „Oppo“, o taip pat ir dukterinį bendrovė „OnePlus“, paliks kelias pagrindines rinkas - Prancūziją, Vokietiją, Nyderlandus ir JK.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Ir „Oppo“, ir „OnePlus“ paneigė šį pranešimą, tačiau panašu, kad vis tiek gali kilti problemų. „Frandroid“ apklausė kelis darbuotojus Prancūzijoje, kad išsiaiškintų, kas vyksta. Vienas dirbo „Atmospheres“, „Oppo“ rangovui, kuris tvarko telefonų pardavimą. To asmens teigimu, paslaugų sutartis su „Oppo“ baigiasi birželio 30 dieną.

Ir tai dar ne viskas.

„Oppo“ patvirtino, kad Šanchajuje įsikūrusi jiems priklausanti lustų įmonė „Zeku“ bus uždaryta dėl „neapibrėžtumo pasaulio ekonomikoje ir išmaniųjų telefonų industrijoje“. Lustų projektavimo įmonė buvo atsakinga už „MariSilicon“ serijos lustų, apimančių „MariSilicon X ISP“ ir „MariSilicon Y“ garso lustus, kūrimą.

„Oppo“ savo lustų gamybos verslą įkūrė dar 2019 metais ir sukūrė savo bendruosius procesorius, IPT, modemus, energijos valdymo ir garso lustus. Remiantis spėlionėmis, „Oppo“ į savo lustų kūrimo verslą investavo daugiau nei 1,4 mlrd. dolerių.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas