Telefonai

Pademonstruokite savo mobiliosios fotografijos sugebėjimus: startuoja kasmetinis „XMAGE“ konkursas, geriausiems – vertingi prizai

Pažangiausių technologijų bendrovė „Huawei“ praneša, kad startuoja kasmetinis išmaniųjų telefonų fotografijos ir vaizdo įrašų konkursas „XMAGE“.

Pademonstruokite savo mobiliosios fotografijos sugebėjimus: startuoja kasmetinis „XMAGE“ konkursas, geriausiems – vertingi prizai

Nuo 2017-ųjų metų organizuojamame konkurse iki šiol dalyvavo daugiau nei 170 valstybių gyventojai iš viso pasaulio, jo metu jau gauta virš 4 mln. paraiškų. Šių metų tema – „Įkvėpk pasaulį“ (angl. Inspire the World). Konkurse dalyvauti gali visi „Huawei“ išmaniųjų telefonų vartotojai, o kūrybiškiausių vaizdų autoriai gali laimėti vertingus prizus.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Konkurso metu bus išrinkti 3 didžiojo prizo laimėtojai, 24 kategorijų laimėtojai, 27 antrosios vietos laimėtojai ir 5 garbingo paminėjimo sulauksiantys prizininkai. 3 didžiojo prizo laimėtojai gaus po 10 tūkst. JAV dolerių, 24 kategorijų laimėtojai – po 1,5 tūkst. JAV dolerių, 27 antrosios vietos laimėtojai – po 1 tūkst. JAV dolerių, o garbingo paminėjimo nusipelnę dalyviai – po 500 JAV dolerių prizus.

Be to, visiems laimėtojams bus įteikti ir elektroniniai sertifikatai. Konkurso dalyvių pastangas perteikiant kūrybinius įgūdžius vertins kompetentinga specialistų komanda iš viso pasaulio.

„Šeštą kartą vykstančio konkurso dalyviai turės kuo originaliau ir kokybiškiau išnaudoti geriausias „Huawei“ išmaniųjų telefonų fotografavimo savybes. Konkursas jau tapo kasmetine tradicija, pritraukiančia talentingiausius fotografus, vaizdo operatorius ir turinio kūrėjus iš viso pasaulio. Pastaraisiais metais lietuvių siųsti vaizdai buvo atrinkti tarp labiausiai pasaulinės komisijos vertinamų darbų, laimėjo konkurso prizus. Tai dar kartą atskleidžia mūsų kūrybiškumą bei autentišką pasaulio matymą, todėl savo jėgas išbandyti raginame visus „Huawei“ įrenginių naudotojus Lietuvoje“, – teigia Eglė Gailienė, „Huawei“ rinkodaros vadovė Baltijos šalyse.

Konkurso organizatoriai siūlo varžytis devyniose skirtingose srityse. Fotografijos mėgėjai galės save išbandyti kategorijose „Pasivaikščiojimas naktį“, „Portretas“, „Menas ir mada“, „Lauke“, „Labas, gyvenime“, „Kadruotė“ bei „Veiksmas“. Vaizdo įrašų kūrėjai varžysis dvejose „Istorijų pasakojimo“ kategorijose, kurios skirsis skirtinga įrašų trukme.

Naujausios konkurso kategorijos „Naktinis pasivaikščiojimas“, „Portretas“ ir „Lauke“ kviečia išmaniųjų technologijų vartotojus fotografuoti naktinio gyvenimo grožį, įamžinti mus supančių žmonių subtilumą bei gamtos didingumą.

Norintys dalyvauti konkurse, turėtų apsilankyti oficialioje svetainėje https://gallery.consumer.huawei.com ir pristatyti savo darbus. Paraiškas galima teikti iki 2023 m. rugpjūčio 15 d. vidurnakčio (GMT +8).

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas