Pasirodė pirmieji „iPhone SE 4“ telefono maketai: pigesnis „Apple“ išmanusis sulauks didelių pasikeitimų, sužinokite, ką ketinama pasiūlyti pirkėjams

Arnas Balčiūnas

2024-03-09, 10:30

0 komentarų

JAV technologijų milžinė „Apple“ pastebi mažėjantį susidomėjimą vidutinės klasės „iPhone“ išmaniaisiais telefonais. Mažėjantys kai kurių bendrovės produktų populiarumas gali lemti tam tikrus pasikeitimus, tačiau situacija po mažu keičiasi.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Pasirodė pirmieji „iPhone SE 4“ telefono maketai: pigesnis „Apple“ išmanusis sulauks didelių pasikeitimų, sužinokite, ką ketinama pasiūlyti pirkėjams

Dar pernai buvo pasirodę pranešimų, jog „Apple“ ketina keisti strategiją. Buvo skelbiama, kad 2024 metais turėjęs pasirodyti „iPhone SE“ modelis taip ir nebus pristatytas. Tačiau situacija ir vėl keičiasi. Naujausi duomenys rodo, kad šio telefono galime sulaukti 2025 metais.

Neseniai internete pasirodė ir naujojo „iPhone SE 4“ modelio maketai, kas atskleidžia, jog išmanusis telefonas bus labai panašus į „iPhone 14“, tačiau nugarėlėje turės tik vieną kamerą. Žvelgiant į priekinę telefono dalį, ji atrodo identiškai kaip ir „iPhone 14“ varianto.

Tiesa, nesunku pastebėti, jog šio nepristatyto „Apple“ išmaniojo maketai vaizduoja tik garso reguliavimo ir įjungimo mygtukus. Kol kas išlieka neaišku ar naujasis „iPhone SE 4“ išties neturės mygtuko, kuris skirtas telefono aplinkos pakeitimui.

Aiškėja ir tai, jog šis išmanusis telefonas naudos OLED ekraną, nors iki šiol čia buvo montuojami LCD. Neoficialiais duomenimis, čia bus panaudota „iPhone 14“ modeliuose esanti panelė.

Remiantis naujausia informacija, „iPhone SE 4“ gali turėti ir „Dynamic Island“ iškirpimą, kuris pirmąsyk panaudotas buvo „iPhone 14 Pro“ ir „iPhone 14 Pro Max“ išmaniuose telefonuose. Pigesnis „Apple“ įrenginys taip pat turės tik vieną kamerą nugarėlėje, ką galite matyti žemiau pateiktoje nuotraukoje.

Anksčiau buvo pasirodę pranešimų, jog naujasis „iPhone SE“ modelis turės 6,1 colių įstrižainės ekraną ir daugelio jau pamėgtą „Face ID“ veido atpažinimo technologiją, ką dabar patvirtina ir „Apple“ planai naudoti „Dynamic Island“ ekrano išpjovimą.

„Apple iPhone SE 4“ naudos tas pačias baterijas kaip ir „iPhone 14“ išmanusis telefonas. Tai reiškia, kad šis pigesnis „Apple“ modelis turės 3 279 mAh talpos akumuliatorius. Palyginimui, senesnės kartos „iPhone SE“ modelis turėjo tik 2 018 mAh baterijas.

Neoficialiais duomenimis, pigusis „Apple“ išmanusis telefonas turės tik vieną kamerą nugarėlėje, o čia bus naudojamas 48 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintas objektyvas. Teigiama, kad jis turėtų pasiūlyti tokias pačias galimybes kaip „iPhone 15“ modelio kamera.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas