Pasitikrinkite savo žinias: šį testą apie išmaniuosius telefonus įveikia ne kiekvienas, ar atpažinsite visus šiuos įrenginius?

Lukas Snarskis

2024-04-07, 17:55 (atnaujinta 2024-04-08, 16:12)

0 komentarų

Išmaniųjų telefonų rinkoje nuolat vyksta milžiniška konkurencija. Čia konkuruoja ne tik didžiausi gamintojai, tokie kaip „Samsung“ ar „Apple“, tačiau naujus modelius nuolat pristato ir mažesnės bendrovės, kurios kartais pasiūlo itin išskirtinių įrenginių.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Pasitikrinkite savo žinias: šį testą apie išmaniuosius telefonus įveikia ne kiekvienas, ar atpažinsite visus šiuos įrenginius?

Per pastaruosius metus įvyko daugybę netikėtų įvykių – iš pradžių koronavirusas, kuris daugelį mūsų uždarė namuose, vėliau prasidėjo karas Ukrainoje, o rinkoje vis daugiau nežinomybės. Nepaisant to, gamintojai stengiasi pasiūlyti vis naujesnius produktus ir sukasi čia it bitės.

Didžiosios kompanijos dažnai pristato labai panašius įrenginius, kurių dizaino sprendimai yra patvirtinti laiko ir daugeliui lengvai atpažįstami. Tačiau norint išsiskirti ar būti pastebėtiems – reikalingi išskirtiniai sprendimai. Rinkoje kone kasmet pamatome įdomesnių modelių.

Šiandien siūlome atlikti testą, kurio metu galite išsiaiškinti, kaip gerai išmanote išmaniųjų telefonų rinką. Žemiau esančiame teste – 10 skirtingų įrenginių. Kai kurie prieinami prekyboje, kai kurie debiutavo prieš dešimtmetį bei pasiūlė išskirtines savybes.

Kviečiame pasitikrinti savo žinias ir pabandyti atpažinti kiekvieną žemiau esančiame teste vaizduojamą telefoną. Įveikus tekstą – pasidalinkite savo rezultatais komentarų skiltyje ir kuris iš vaizduojamų modelių jums buvo nežinomas.

Populiariausių telefonų dešimtuke – „Apple“ lyderystė

Neseniai pasirodė „Canalys“ ataskaita, kurioje atskleidžiami populiariausi praėjusių metų išmanieji telefonai. Tarp geriausiai parduodamų įrenginių – vos dviejų gamintojų produkcija ir absoliutus JAV technologijų milžinės „Apple“ dominavimas. Šios kompanijos įrenginiai užėmė net 7 iš 10 pozicijų.

Populiariausiu 2023 metų išmaniuoju telefonu tapo „iPhone 14 Pro Max“, kuris buvo parduotas 34 mln. kartų. Antroje vietoje – „15 Pro Max“ modelis, kurio pardavimai pasiekė 33 mln. ribą. Trečioje pozicijoje – „iPhone 14“ išmanusis, kurio pardavimai siekė 29 mln. Plačiau apie tai skaityti galite paspaudę čia.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas