„Poco“ ruošiasi itin pigaus įrenginio pristatymui: pasirodė pirmosios „Poco C61“ modelio specifikacijos, aiškėja, kuo nustebins šis telefonas

Kinijos milžinės „Xiaomi“ dukterinė bendrovė „Poco“ yra puikiai žinoma ir daugelio lietuvių pamėgta dėl puikiomis savybėmis pasižyminčių išmaniųjų telefonų. Gamintojas kasmet pristato gausybę naujų modelių, o jau kuris laikas laukiama ir dar vienos naujienos.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Poco“ ruošiasi itin pigaus įrenginio pristatymui: pasirodė pirmosios „Poco C61“ modelio specifikacijos, aiškėja, kuo nustebins šis telefonas

„Poco“ jau ruošiasi naujojo „Poco C61“ išmaniojo telefono pristatymui. Šios serijos įrenginiai visuomet pasižymėjo itin žema kaina, o ne išimtis turėtų būti ir naujasis modelis, kuris kainuos mažiau nei 100 eurų.

Dar nepristatytas „Poco C61“ modelis aptiktas BIS duomenų bazėje, kur jis žymimas 2312BPC51H serijos numeriu. Tikėtina, kad šis išmanusis telefonas palaikys „Bluetooth 5.4“ standartą bei veiks su ne taip seniai išleistu „MediaTek Helio G36“ procesoriumi.

Kaip jau minėjome, šis išmanusis turėtų kainuoti mažiau nei 100 eurų, tačiau detalios jo specifikacijos kol kas nėra žinomos. Deja, tačiau šiuo metu nėra žinoma ir oficiali pristatymo data.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas