„Redmi“ pristato naują išmaniųjų telefonų seriją: netrukus debiutuos pirmasis „Turbo“ linijos modelis, pasiūlys didelio našumo galimybes

Lukas Snarskis

2024-04-01, 17:55

0 komentarų

Kinijos kompanija „Xiaomi“, kartu su savo dukterinėmis bendrovėms, kasmet pristato daugybę išmaniųjų telefonų. Bene populiariausi yra tie, kurie pažymėti „Redmi“ prekiniu ženklu. Įdomias naujienas dabar praneša būtent „Redmi“.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Redmi“ pristato naują išmaniųjų telefonų seriją: netrukus debiutuos pirmasis „Turbo“ linijos modelis, pasiūlys didelio našumo galimybes

„Redmi“ prezidentas Thomas Wangas atskleidė, jog bendrovė ketina pristatyti naują išmaniųjų telefonų seriją. Kompanija jau ruošia pirmuosius „Turbo“ serijos modelius, kurie savo galimybes turėtų lenkti „Note“ liniją, tačiau būtų kiek žemiau nei K linijai priskiriami flagmanai.

Remiantis naujausia informacija, jau netrukus turėtų debiutuoti „Redmi Turbo 3“, o pagrindinis išmaniojo telefono akcentas – jo našumas. „Redmi“ prezidentas atskleidė, jog naujoji produktų linija turėtų „pertvarkyti vidutinės klasės įrenginių rinką“.

Tai reiškia, jog „Redmi K“ ir toliau bus bendrovės vadinamieji „flagmanų žudikai“, tuomet rikiuosis „Turbo“ linija, kur didžiausias dėmesys bus skiriamas telefonų našumui, o „Redmi Note“ ir toliau siūlys vidutinės klasės prietaisus su geresnėmis kamerų komplektacijomis.

Reikėtų atkreipti dėmesį ir į naująjį „Redmi Turbo 3“. Gamintojas laiko tai trečios kartos modeliu, o to priežastis – anksčiau pristatyti „Note“ serijos įrenginiai. Pirmasis bendrovės produktas, kuris taip pat siūlė panašias galimybes, yra „Redmi Note 11T Pro“, vėliau pasirodė „Redmi Note 12 Turbo“. Naujasis „Turbo 3“ turėtų būti pristatytas vietoje „Redmi Note 13 Turbo“.

„Redmi“ sprendimas pristatyti naują išmaniųjų telefonų seriją gali įnešti kiek daugiau aiškumo į bendrovės produktų liniją. „Redmi Note 11“ serija per pastaruosius metus sulaukė net 18 skirtingų variantų, „Redmi Note 12“ turi 13 skirtingų modelių, o tai tikrai nėra gerai. Vartotojams neretai yra sunku atskirti vieną įrenginį nuo kito bei išsiaiškinti, kuris iš jų yra tinkamiausias.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas