„Samsung Galaxy Fold6“ gali turėti atnaujintą rėmelį, planuojami analogiškai sprendimai kaip ir „Galaxy S24 Ultra“ modelyje

„Samsung“ lyderiauja ne tik išmaniųjų telefonų rinkoje, tačiau ir kuriant sulenkiamus įrenginius. Bendrovė kasmet pristato bent du naujus modelius – tai „Galaxy Flip“ ir „Galaxy Fold“. Artimiausiu metu ketinama dar labiau išplėsti tokių prietaisų asortimentą.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Samsung Galaxy Fold6“ gali turėti atnaujintą rėmelį, planuojami analogiškai sprendimai kaip ir „Galaxy S24 Ultra“ modelyje

Vienas didžiausių išmaniųjų telefonų gamintojų „Samsung“ kasmet pristato du sulenkiamus įrenginius. Šiemet mes turėtumėme išvysti „Galaxy Flip6“, o taip pat ir „Galaxy Fold6“ modelius, o taip pat ir pigesnį pastarojo prietaiso variantą.

Neseniai pasirodė ir daugiau papildomos informacijos, susijusios su „Samsung Galaxy Fold6“ išmaniuoju telefonu. Praėjusiais metais pristatytas šio flagmano pirmtakas buvo aprūpintas aliuminio rėmeliu, o šiemet debiutavęs „Galaxy S24 Ultra“ turi iš titano pagamintą rėmą.

Remiantis naujausia informacija, šiemet pasirodantis „Galaxy Fold6“ taip pat turės iš titano pagamintą rėmelį. Tiesa, tokių pasikeitimų nesitikima išvysti „Galaxy Flip6“, kas galėtų ženkliai įtakoti šio prietaiso kainą.

Priminsime, jog jau liepą pasirodantys „Samsung Galaxy Fold6“, o taip pat ir „Galaxy Flip6“ išmanieji telefonai gali naudoti vadinamąją „Ironflex“ technologiją. Nors technologinio sprendimo aprašymas ir nėra pateikiamas, patentuose minimas „sulankstomas OLED ekrano skydelis“, kuris skirtas ne tik išmaniesiems telefonams, bet ir planšetėms, nešiojamiesiems kompiuteriams ir išmaniesiems dėvimiesiems įrenginiams.

Tikėtina, kad tai bus nauja sulenkiamų ekranų technologija, ką ir sufleruoja „Ironflex“ pavadinimas. Sulenkiami „Samsung“ flagmanai turėtų sulaukti patobulinimų, kurie bus susiję su sulenkimo mechanizme naudojamais vyriais, o taip pat ir jų patvarumu. Būtent tai ir yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl naudotojai vis dar vengia tokio tipo įrenginių.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas