„Samsung“ išleido didelį „Expert Raw“ programėlės atnaujinimą: sužinokite, kokios galimybės atsirado ir kurių įrenginių turėtojai gali jas išbandyti

Arnas Balčiūnas

2024-04-05, 09:00

0 komentarų

Kaip ir įprasta, „Samsung“ šiemet pristatė tris „Galaxy S24“ serijos išmaniuosius telefonus – tai „Galaxy S24“, „Galaxy S24+“ ir „Samsung Galaxy S24 Ultra“. Tačiau pirmieji šių įrenginių pirkėjai susidūrė su įvairiais nepatogumais, kurie susiję su prietaisų programine įranga.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Samsung“ išleido didelį „Expert Raw“ programėlės atnaujinimą: sužinokite, kokios galimybės atsirado ir kurių įrenginių turėtojai gali jas išbandyti

Pietų Korėjos milžinė prieš keletą savaičių išleido didelį programinės įrangos atnaujinimą, kuris išsprendžia pagrindines naujųjų flagmanų problemas. Dabar gerų naujienų sulaukė ir kiek senesnių „Samsung“ prietaisų turėtojai.

„Samsung“ išleido „Expert Raw“ kameros programėlės atnaujinimą, kuris skirtas „Galaxy S23“ serijos ir „Galaxy Fold5“ išmaniųjų telefonų turėtojams. Visuose šiuose įrenginiuose dabar galima nustatyti ND filtro funkciją į automatinę, todėl ją bus lengviau naudoti fotografams mėgėjams.

Pastarasis atnaujinimas taip pat pasiūlė ir astronominių nuotraukų fiksavo galimybę, kuri taip pat atkeliauja ir į keletą kitų įrenginių. Ši funkcija atsirado šiuose „Samsung“ įrenginiuose – „Galaxy S22“, „Galaxy S22+“, „Galaxy S22 Ultra“, „Galaxy S21 Ultra“, „Galaxy Fold4“ ir „Galaxy Fold3“.

Tiems kas nežino, ND filtrais fotografai apriboja į jutiklį patenkančios šviesos kiekį. Pritaikę ND filtrą fotografai gali naudoti mažesnį užrakto greitį, kad išgautų norimą efektą, bet kartu išvengtų per didelės ekspozicijos.

Programėlę „Expert Raw“ galima įsigyti tik iš „Samsung“ sukurtos „Galaxy Store“ parduotuvės. Kai kurie naudotojai atnaujinimą gali gauti vėliau, todėl nepamirškite patikrinti ar neturite šio atnaujinimo, o tai galima padaryti nukeliavus į „Samsung“ programėlių parduotuvę.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas