„Samsung“ parduoda mažiau pigesnių telefonų, tačiau naujausi bendrovės flagmanai fiksuoja rekordinius rezultatus

Technologijų bendrovė „Samsung“ dar visai neseniai pristatė ilgai lauktą „Galaxy S24“ flagmanų seriją, kurios „arkliuku“ kiek netikėtai tapo dirbtinis intelektas (DI). Naujieji įrenginiai jau prieinami ir Lietuvoje, o kai kuriose rinkose gamintojas fiksuoja rekordinius rezultatus.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Samsung“ parduoda mažiau pigesnių telefonų, tačiau naujausi bendrovės flagmanai fiksuoja rekordinius rezultatus

Pietų Korėjos milžinė žada, jog naujieji įrenginiai pakeis tai, kaip komunikuojame, naršome ir apskritai – kaip naudojame išmanųjį. Panašu, kad šią „Samsung“ žinutę išgirdo ir kompanijos gerbėjai, kurie aktyviau perka naujausius bendrovės flagmanus.

Remiantis naujausia informacija, „Samsung“ sausio mėnesį užfiksavo 1 proc. mažesnius pardavimus nei praėjusiais metais, tačiau tai nulėmė ne prasti „Galaxy S24“ serijos pardavimai. Pirkėjai pastaruoju metu perka mažiau biudžetinės ar vidutinės klasės įrenginių bei dažniau renkasi brangius modelius.

Pranešama, kad per 2023 metus „Samsung“ pardavė 31,11 mln. „Galaxy S23“ serijos įrenginių ir 24 proc. aplenkė „Galaxy S22“ fiksuotus rezultatus. 2022 metais šios serijos telefonų buvo parduota 24,99 mln. Ataskaitoje teigiama, kad 2023 metais „Samsung“ pardavė 11,08 mln. „Galaxy S23“ modelių, 5,68 mln. vienetų „Galaxy S23+“ ir 14,34 mln. vienetų „Galaxy S23 Ultra“.

Daugelyje šalių „Galaxy S24“ serija fiksavo išankstinių užsakymų rekordus. „Samsung“ patvirtino, kad vos per vieną savaitę užfiksuota 1,21 mln. išankstinių užsakymų. Priešingai, kai „Galaxy S23“ serija buvo pristatyta 2023 metų pradžioje, per panašų vienos savaitės laikotarpį ji sulaukė tik 1,09 mln. išankstinių užsakymų.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas