„Samsung“ perspėja bendrovės produktų turėtojus: paaiškino, kodėl reikėtų vengti neoficialių ir pigių aksesuarų

TopCom.lt

2023-04-05, 09:00

0 komentarų

Išmaniųjų telefonų flagmanai nėra pigūs, todėl juos pirkėjai dažnai stengiasi apsaugoti dėklais, plėvelėmis ir papildomais stiklais. Tačiau, „Samsung“ teigimu, trečiųjų šalių priedai kai kuriais atvejais ne tik nepadės išlaikyti išmaniojo telefono „šviežumo“, bet ir pakenks.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Samsung“ perspėja bendrovės produktų turėtojus: paaiškino, kodėl reikėtų vengti neoficialių ir pigių aksesuarų

„Samsung Community“ forume įmonės atstovai kalbėjo apie dažniausiai pasitaikančius neoficialių priedų naudojimo atvejus, iliustravusi juos suprantamais pavyzdžiais. Visų pirma, gamintojas pažymi, kad galinių kamerų modulių apsauginės plėvelės gali pabloginti nuotraukų kokybę, padaryti jas neryškiomis ir neaiškiomis.

Be to, jei tokia apsauginė danga yra pažeista, vartotojas, ją nuimdamas, gali subraižyti patį modulį, todėl gamintojas ragina būti maksimaliai atsargiems perkant tokius gaminius. Galiausiai po apsaugine plėvele dažnai kaupiasi dulkės ar drėgmė – tai vėliau gali sukelti įvairių gedimų.

Kita problema, pasak „Samsung“, yra apsauginiai dėklai, kurie gali uždengti mikrofoną, esantį kameros viršutinio jutiklio apačioje. Jis naudojamas tiek triukšmo mažinimui balso skambučiuose, tiek garso įrašymui, įskaitant vaizdo įrašų kūrimą. „Samsung“ sertifikuoti priedai yra sukurti atsižvelgiant į tai, skirtingai nei trečiųjų šalių analogai.

Nepaisant to, kad nors bendrovė įspėjo savo vartotojus apie galimas „Galaxy S23“ serijos išmaniųjų telefonų problemas, tačiau rekomenduojamų priedų sąrašo nepateikė, žinoma, neskaitant savo produkcijos.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas