„Samsung“ pristato „Try Galaxy“ programėlę: išbandykite „Galaxy S23“ serijos gaminių funkcijas savo telefone

Pranešimas spaudai

2023-04-04, 12:00

0 komentarų

„Samsung Electronics“ pristatė atnaujintą „Try Galaxy“ programėlę, kuri padeda „Galaxy“ gaminių nenaudojantiems žmonėms susipažinti su naujausia „S23“ serijos patirtimi. Dabar programėlės naudotojai galės išbandyti „Galaxy S23“ funkcijas visuose telefonuose. Atnaujinimas suteiks galimybę programėle naudotis net 14 pasaulio kalbų.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Samsung“ pristato „Try Galaxy“ programėlę: išbandykite „Galaxy S23“ serijos gaminių funkcijas savo telefone

Ši inovatyvi programėlė leidžia žmonėms, nenaudojantiems „Galaxy“ įrenginių, išbandyti, kokias galimybes suteikia naujausios „Galaxy“ serijos gaminiai ir įgyti patirtį, kuri prieinama tik naudojantis šios linijos įrenginiais.

„Try Galaxy“ buvo išleista 2022 m., nuo to laiko programėlę atsisiuntė daugiau nei 2 mln. naudotojų. Programėlėje galima ne tik rasti informacijos ir patarimų apie „Galaxy“ serijos gaminius, susipažinti su įrenginių valdymu ir piktogramomis, bet ir išbandyti naujausias pagrindines „Galaxy S23“ serijos ir „One UI 5.1“ funkcijas.

„Try Galaxy“ naudotojai gali išbandyti, kokias galimybes suteikia „Galaxy“ fotoaparato sistema, naudojant kinematografinį ir naktinį filmavimo ir fotografavimo režimus. Taip pat išbandyti visuose „S23“ serijos įrenginiuose esančius nuotraukų ir vaizdo įrašų redagavimo įrankį „Photo Remaster“, kuris automatiškai pakoreguoja vaizdus ir išryškina svarbiausias detales.

Be fotoaparato galimybių, programėlės naudotojai turės galimybę išbandyti „S23“ serijos įrenginių greitį ir našumą. Pavyzdžiui, „Try Galaxy“ naudotojai ras vaizdo įrašą, kuriame demonstruojamos naujausios žaidimų galimybės, naudojantis mobiliąja žaidimų platforma. Vaizdo įrašas taip pat padės suprasti, kokią patirtį suteikia gaminio ekrano parametrai.

Programėlė leidžia naudotojams susipažinti su įrenginio personalizavimo galimybėmis – ekrano užsklandomis, piktogramomis, fonais ir žinučių sąsajomis ir kitomis funkcijomis, kurios užtikrintų, kad naudojimasis išmaniuoju kuo labiau atitiktų naudotojo asmenybę ir stilių.

Programėlę atsisiųsti galima apsilankius oficialioje www.trygalaxy.com svetainėje ir nuskaičius QR kodą.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas