„Samsung“ virtualus asistentas gali sulaukti kardinalių pokyčių: bendrovė skuba pristatyti atnaujinimus, kurie pasiūlys dirbtinio intelekto galimybes

Dirbtinio intelekto sprendimai išmaniuose telefonuose – jau nebe naujiena. Naujausius sprendimus jau siūlo kai kurie gamintojai, o netrukus įvairios naujovės pasieks ir daugelio kitų bendrovių produktus. Tarp lyderių – „Samsung“.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Samsung“ virtualus asistentas gali sulaukti kardinalių pokyčių: bendrovė skuba pristatyti atnaujinimus, kurie pasiūlys dirbtinio intelekto galimybes

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ dar ne taip seniai pristatė „Galaxy S24“ serijos išmaniuosius telefonus, kuriuose gausu dirbtinio intelekto galimybėmis aprūpintų funkcijų. Tačiau tai dar ne viskas. Pranešama, kad gamintojas ketina įdiegti generatyvinio dirbtinio intelekto technologiją į savo virtualųjį asistentą „Bixby“.

Remiantis naujausia informacija, „Samsung“ jau kuris laikas ruošia tokį sprendimą ir ketina jį pasiūlyti kaip įmanoma greičiau. Kaip bebūtų, kada tai įvyks – oficialios informacijos kol kas nėra. Kaip žinia, „Bixby“ yra naudojamas daugelyje bendrovės produktų.

„Samsung“ siekia tobulinti savo virtualų asistentą ir suteikti jam dar daugiau galimybių, kas padėtų paprasčiau valdyti ne tik bendrovės kuriamus išmaniuosius telefonus, bet ir daugelį kitų produktų, pavyzdžiui, išmaniuosius televizorius.

„Galaxy“ serijos išmanieji telefonai su „Bixby“ veikia jau daugiau nei septynerius metus, kuomet debiutavo „Samsung Galaxy S8“ serijos flagmanai. Tuomet, šis virtualus asistentas suteikė daug naujų funkcijų, tokių kaip tiesioginis vertimas ar restoranų rekomendacijos.

Balso asistentas rėmėsi tuo, kad naudotojai užduodavo klausimus ir paprastomis komandomis gaudavo atsakymus iš interneto. „Bixby“ neturi tokių galimybių kaip „ChatGPT“ ar „Google Gemini“, kurie taip pat gali generuoti naują tekstą ir paveikslėlius, atsakydami į jūsų užklausas.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas