Ši vasara bus tikrai karšta: „Xiaomi“ jau netrukus atnaujins daugelį telefonų

Kinijos kompanijos „Xiaomi“ būstinėje ir gamyklose – tikras darbymetis. Pastaruoju metu netyla kalbos apie naująjį „Mi Mix 4“ išmanųjį telefoną, kurio pristatymo laukiama jau artimiausiu metu. Ir tai dar tikrai nėra viskas ką gamintojas ruošia. Atnaujinimo turėtų netrukus sulaukti ir bendrovės telefonuose naudojama vartotojo sąsaja.

Šiemet neabejotinai sulauksime naujos MIUI versijos, kuri pastaruoju metu yra testuojama bendrovės viduje. Apie „MIUI 13“ kalbama jau kuris laikas ir net žinoma tai, jog šią versiją galės išbandyti visi tie, kurie turi ne senesnį nei dvejų metų „Xiaomi“ išmanųjį telefoną. Dabar pradeda aiškėti kada galėsime sulaukti ir oficialaus pristatymo.

Vienas iš kompanijos vadovų, Li Mingas, bendraudamas su žiniasklaida atskleidė, jog šiuo metu vyksta vidiniai „MIUI 13“ vartotojo sąsajos bandymai, o jos pristatymas turėtų įvykti jau rugpjūčio mėnesį. Nors anksčiau buvo tikimasi, jog naujoji versija gali būti pristatyta dar birželį, tačiau jau tampa aišku, kad dar teks šiek tiek palaukti.

Kaip ir įprasta, „MIUI 13“ pirmiausia pasirodys Kinijos rinkai skirtuose įrenginiuose ir tik po to šis atnaujinimas pasieks pasaulinei rinkai skirtus išmaniuosius telefonus. Tiesa, kokie atnaujinimai ir patobulinimai bus naujoje „MIUI 13“ versijoje neatskleidžiama. „Xiaomi“ užsiminė tik, kad sulauksime greičiau veikiančios, stabilesnės vartotojo sąsajos bei praplėsto funkcionalumo. Žinoma, kad „MIUI 13“, leis virtualiu būdu išplėsti RAM atmintį, apie tai galite daugiau sužinoti čia.

Kaip taisyklė – pristatant naują MIUI versiją, dažnu atveju sulaukiame ir naujo telefono. Tikėtina, kad „Xiaomi“ ir šį kartą nesulaužys šios taisyklės. Jau kuris laikas sklando gandai apie „Xiaomi Mi Mix 4“ pasirodymą. Tad nemaža tikimybė su „MIUI 13“ pasirodymų sulauksime ir šio ilgau laukto išmaniojo telefono.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas