Šiemet pagaliau sulauksime pigesnių sulenkiamų „Samsung“ telefonų: aiškėja pirmosios „Galaxy Fold FE“ ir „Galaxy Flip FE“ savybės

Lukas Snarskis

2024-04-06, 10:55

0 komentarų

„Samsung“ lyderiauja ne tik išmaniųjų telefonų rinkoje, tačiau ir kuriant sulenkiamus įrenginius. Bendrovė kasmet pristato bent du naujus modelius – tai „Galaxy Flip“ ir „Galaxy Fold“. Artimiausiu metu ketinama dar labiau išplėsti tokių prietaisų asortimentą.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Šiemet pagaliau sulauksime pigesnių sulenkiamų „Samsung“ telefonų: aiškėja pirmosios „Galaxy Fold FE“ ir „Galaxy Flip FE“ savybės

Vienas didžiausių išmaniųjų telefonų gamintojų „Samsung“ kasmet pristato du sulenkiamus įrenginius. Šiemet mes turėtumėme išvysti „Galaxy Flip6“, o taip pat ir „Galaxy Fold6“ modelius, tačiau tai dar ne viskas. Internete jau kuris laikas kalbama apie pigesnį sulenkiamą įrenginį, o tokios naujienos galime sulaukti šiemet.

Remiantis naujausia informacija, „Samsung“ šiemet ketina pristatyti „Galaxy Fold FE“ ir „Galaxy Flip FE“ modelius, o dabar aiškėja ir pirmosios šių sulenkiamų įrenginių savybės. Pažvelkime, kas yra žinoma apie šiuos modelius.

Sulenktas „Samsung Galaxy Fold FE“ išmanusis telefonas turėtų būti 155.1 x 67.1 x 14.2 mm dydžio, o „Galaxy Flip FE“ matmenys bus 165.2 x 71.9 x 6.9 mm. Pastarasis modelis turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2“ procesoriumi, o „Fold FE“ variantas turės dvi skirtingas opcijas – priklausomai nuo regiono, veiks su „Qualcomm“ lustu arba „Exynos 2300“.

„Samsung Galaxy Flip FE“ turės 8 GB operatyviosios (RAM) bei 256 GB arba 512 GB vidinės atminties, o pigesnis „Fold“ variantas turėtų pasiūlyti 12 GB ir 16 GB operatyviosios atminties opcijas bei tokias pačias vidines talpyklas. Deja, tačiau daugiau informacijos kol kas nėra pateikiama.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas