„Sony“ ruošiasi naujojo flagmano pristatymui: paaiškėjo, kiek kainuos naujasis „Xperia 1 V“ modelis, kaina nustebins daugelį

Lukas Snarskis

2023-05-08, 07:45

0 komentarų

„Sony“ ir toliau bando išsiskirti išmaniųjų telefonų segmente ir tuo metu, kai daug modelių sunku atskirti vienas nuo kito, ir toks požiūris yra sveikintinas. Per pastaruosius porą metų „Xperia“ serija daugiausia dėmesio skyrė trims modeliams – flagmanų 1 serijai, kompaktinei 5 linijai ir vidutinės klasės 10 šeimai.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Sony“ ruošiasi naujojo flagmano pristatymui: paaiškėjo, kiek kainuos naujasis „Xperia 1 V“ modelis, kaina nustebins daugelį

Japonijos technologijų milžinė „Sony“ jau kuris laikas ruošia naująjį „Xperia 1 V“ išmanųjį telefoną, o jo pristatymo buvo tikimasi dar vasario pabaigoje, kuomet vyko „Mobile World Congress 2023“ technologijų paroda. Tačiau šis modelis taip ir nebuvo pristatytas.

Pagaliau sulaukėme oficialių naujienų iš Japonijos milžinės. „Sony“ atstovai paskelbė, jog naujasis „Xperia 1 V“ modelis bus pristatytas jau gegužės 11 dieną. Pristatymas įvyks 7:00 val. Lietuvos laiku, o visą naujausią informaciją rasite ir mūsų portale. Dabar aiškėja ir galima šio flagmano kaina.

Kaip žinia, „Sony Xperia 1 V“ bus aukščiausios klasės išmanusis telefonas, todėl žemos kainos tikėtis čia neverta. Remiantis naujausia informacija, šis japonų sukurtas flagmanas kainuos maždaug 1 035 eurus. Tiesa, tai yra Kinijos rinkai skirta kaina, todėl Europoje jis gali būti ir dar brangesnis.

Kiek anksčiau, buvo teigiama, kad naujasis „Xperia 1 V“ bus gerokai mažesnis nei jo pirmtakas, tačiau dabar aiškėja, jog pokyčiai bus labai minimalūs. Išmaniojo telefono korpuso dydis turėtų siekti 164.68 x 70.89 x 8.54 mm, kuomet jo pirmtako matmenys yra 167 x 72 x 8.2 mm.

Šis išmanusis telefonas turėtų būti aprūpintas 6,5 colių įstrižainės ekranu, kuris bus be jokių užlenkimų, o kraštinių santykis – 21:9. Tikėtina, kad naujasis „Sony“ flagmanas veiks su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2“ procesoriumi, o taip pat aiškėja ir galimos kamerų savybės.

Pagrindinė šio įrenginio kamera turėtų būti aprūpinta 12 MP jutikliu, o greta ir 12 MP periskopinis objektyvas. Plataus kampo kamera turėtų pasižymėti 48 MP sensoriumi, o asmenukių kamera – 12 MP.

Pastebima ir tai, jog „Sony“ veikiausiai kiek padidins nugarėlėje esantį kamerų iškilimą, lyginant su „Sony Xperia 1 IV“ išmaniuoju telefonu. Nesunku pastebėti ir tai, jog nugarėlėje nebeliko gylio sensoriaus, o taip pat ir RGB IR jutiklio. Naujojo flagmano nugarėlėje rasime tris didžiulius objektyvus, o apatinis jų bus periskopinis. Į kamerų iškilimą perkelta ir LED blykstė, kuri anksčiau buvo montuojama greta.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas