Sulenkiamas „Motorola“ flagmanas aptiktas ir „Geekbench“ platformoje, kas dar kartą patvirtino kai kurias specifikacijas

Išmaniųjų telefonų rinkoje atsiranda vis daugiau įvairiausių sulenkiamų telefonų, tačiau bene daugiausiai dėmesio pelno būtent atlenkiami modeliai. „Samsung“ jau ne vienerius metus kuria „Galaxy Flip“ serijos įrenginius, šiame segmente debiutavo ir „Oppo“, o naują variantą ruošia ir „Motorola“.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Sulenkiamas „Motorola“ flagmanas aptiktas ir „Geekbench“ platformoje, kas dar kartą patvirtino kai kurias specifikacijas

Šiemet turėtų debiutuoti naujasis „Motorola Razr 40 Ultra“ atlenkiamas išmanusis telefonas. Teigiama, jog šis įrenginys turėtų būti aprūpintas didžiausiu išoriniu ekranu, koks kada nors buvo įmontuotos tokio tipo modelyje. Dar nepristatytas modelis aptiktas ir „Geekbench“ platformoje.

Telefonų testavimo duomenų bazėje išmanusis telefonas žymimas kaip „Motorola Razr+ 2023“, tačiau jau dabar žinoma, kad jis debiutuos kaip „Razr 40 Ultra“. Pasirodžiusi informacija dar kartą patvirtina, jog šis įrenginys turės „Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1“ procesorių bei bent 8 GB operatyviosios (RAM) atminties.

Dar nepristatytas „Motorola“ sulenkiamas modelis rinko 1 702 taškus vieno, o taip pat 4 073 taškus kelių branduolių testuose. Kaip galima matyti iš nuotraukos, čia jis naudojo „Android 13“ operacinę sistemą, kuri turėtų būti papuošta „Moto MyUX“ vartotojo sąsaja.

Jau anksčiau buvo skelbiama, jog „Motorola Razr 40 Ultra“ turės 3,5 colių įstrižainės išorinį ekraną, kuris turės 120 Hz atsinaujinimo dažnį. Čia bus naudojama AMOLED panelė su Full HD raiška. Deja, tačiau vidinio ekrano savybės kol kas išlieka nežinomos. Tačiau jau žinoma kokiomis kameromis turėtų pasižymėti šis flagmanas.

Pranešama, jog netrukus pasirodanti „Motorola“ naujiena turės 12 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą, o taip pat ir 13 MP plataus kampo sensorių. Čia turėtų būti naudojami atitinkamai „Sony IMX563“, o taip pat ir „SK Hynix Hi1336“ jutikliai. Išorinis ekranas turės 32 MP asmenukių kamerą.

Išmanusis telefonas turėtų veikti su 3 640 mAh talpos baterija, kurią bus galima įkrauti 33W sparta. „Motorola Razr 40 Ultra“ pirkėjus pasieks su „Android 13“ operacinės sistemos versija bei „My UX“ vartotojo sąsaja. Šis įrenginys bus pasiūlytas juodos, mėlynos bei „Barberry“ spalvų.

Deja, tačiau kol kas nėra žinoma kada tiksliai įvyks šio atlenkiamo išmaniojo telefono pristatymas. Kaip bebūtų, internete pasirodo vis daugiau informacijos, todėl „Motorola“ šią naujieną gali pristatyti jau artimiausiu metu.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas