Telefonai

„Tele2“ turi fantastiškų naujienų: nuo šiol populiariausius planus bus galima gauti už mažesnę kainą nei anksčiau

Didžiausias mobilaus ryšio operatorius Lietuvoje „Tele2“ mažina populiarių interneto ir pokalbių planų kainas savo klientams.

„Tele2“ turi fantastiškų naujienų: nuo šiol populiariausius planus bus galima gauti už mažesnę kainą nei anksčiau

Dabar klientai už kasdienes ryšio paslaugas net iki dvejų metų mokės mažiau.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

„Vienas svarbiausių mūsų įmonės uždavinių – visiems žmonėms prieinamos kokybiškos ryšio paslaugos. Suprantame, kad ekonominė situacija šalyje ir pasaulyje yra sudėtinga, todėl mūsų tikslas padėti žmonėms taupyti pinigus, o ne taupyti GB bendravimo su artimaisiais sąskaita“, – sako Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Lietuvai ir Baltijos šalims.

Mobiliojo ryšio bendrovės atlikta apklausa patvirtino tai, kad renkantis operatorių žmonėms svarbiausias aspektas – paslaugų kaina. Taip atsakė beveik 64 proc. respondentų ir tai puikiai iliustruoja šiandieninę ekonominę situaciją bei klientų lūkestį verslams.

Atsižvelgdamas į tai, operatorius sumažino klientų labiausiai pamėgtų planų kainas. Populiariausias namų internetas „Laisvas internetas su 50 GB“ nuo šiol kainuos 38 proc. pigiau – 5,50 Eur/mėn., vietoje 8,90 Eur/mėn.

Mobiliojo ryšio bendrovė taip pat sumažino ir 5G pokalbių plano kainą. 50 GB neribotų pokalbių ir SMS planas nuo šiol kainuos 63 proc. pigiau – 13,90 Eur/mėn., vietoje 21,90 Eur/mėn.

Atnaujinti operatoriaus planų pasiūlymai galioja visiems „Tele2“ ir kitų operatorių klientams.

Specialiu pasiūlymu galima pasinaudoti sudarant terminuotą sutartį 18 mėn. laikotarpiui be telefono arba 24 mėn. terminui, įsigyjant telefoną ir mokant jo kainą dalimis.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

11 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Joo

Paprastiems mirti giems pvz.patestuoti kaip veikia tas visu isgirtas 5g internetas neymanoma,pasirodo reikia specialu plana,po kurio paskui i dabartini jau nebepereisi,galiu pasakyti gryna nesamone,nafid su savo 5g.eikite,pinigu lupikai blyn.susikiskit i gera vieta tuos savo gerus planus.

Antanas

Labas netikiu "Nuolaidomis" nes jau turėjau 6 mėn.o jau po 3 mėn.pateike pilna "KAINA" tai AFERA ačiū

Kažkodėl nepigina po sutarties pasibaigimo, seniems klientams

Tiek to...jokių nuolaidų nei seniems klientams, nei senjorams. Kàrtelis, niekur nedingsi !!!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas