Trečiadienį – naujosios „Realme“ telefonų serijos pristatymas: bus pristatyti du įrenginiai, kurie pasiūlys vidutinės klasės specifikacijas

Lukas Snarskis

2024-04-08, 12:00

0 komentarų

„Realme“ į išmaniųjų telefonų rinką įsiveržė lyg uraganas. Vos per keletą metų bendrovei pavyko pasiekti didžiulį populiarumą, o tam nemažai įtakos turi ir daugybę įrenginių, kuriuos gamintojas jau spėjo pristatyti. Šiemet debiutavo nemažai naujienų, o netrukus sulauksime ir dar vienos.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Trečiadienį – naujosios „Realme“ telefonų serijos pristatymas: bus pristatyti du įrenginiai, kurie pasiūlys vidutinės klasės specifikacijas

Kinijos bendrovė „Realme“ šiemet itin aktyviai darbuojasi išmaniųjų telefonų rinkoje, o dabar ruošia ir visiškai naują įrenginių seriją. Indijos rinkoje netrukus bus pristatyta visiškai nauja „Realme“ telefonų linija, kuri veikiausiai bus prieinama ir kituose regionuose.

Dabar jau žinoma, jog naujoji išmaniųjų telefonų serija bus žymima raide P, o balandžio 10 dieną bus pristatyti ir pirmieji įrenginiai. „Realme“ atstovai patvirtino, kad trečiadienį įvyks „Realme P1“ ir „Realme P1 Pro“ įrenginių debiutas.

„Realme“ viceprezidentas Chase‘as Xu atskleidė, jog naujieji įrenginiai bus priskiriami vidutinei klasei. Deja, tačiau jokios „P1“ serijos išmaniųjų telefonų specifikacijos nebuvo atskleistos. Kaip bebūtų, pristatymas įvyks jau trečiadienį, o tuomet ir paaiškės detalios naujųjų modelių savybės.

Priminsime, jog šių metų pradžioje bendrovės atstovai pasidalino naujienomis apie atnaujintą šūkį. Nuo šiol „Realme“ naudos šūkį – „Make it real“. Kinijos kompanijos vadovas taip pat atskleidė, jog šiemet bus iš naujo apibrėžti prekinio ženklo standartai.

Teigiama, kad dabar bus orientuojamasi į prekinį ženklą, o ne galimybes, siekdama būti prekės ženklu, kuris rezonuoja su jaunais vartotojais.

„Realme“ išmaniųjų telefonų rinkoje egzistuoja daugiau nei penkerius metus ir dabar bus siekiama pereiti prie labiau įtraukiančios ir ekspansyvios bendrovės įvaizdžio, į kurį bus investuojama daugiau laiko. Kompanijos vadovas Sky Li taip pat pažymėjo, jog ketinama optimizuoti įmonės logotipą, tačiau ką tai turėtų reikšti – neatskleidžiama.

Kinijos gamintojas dar praėjusių metų lapkritį perkopė 200 mln. parduotų išmaniųjų telefonų ribą, o tokius rezultatus pavyko pasiekti vos per penkerius metus. Tokiomis naujienomis pasidalino bendrovės vadovas Sky Li. Tai reiškia, jog šios Kinijos bendrovės perdavimai siekė maždaug 40 mln. per metus, neatsižvelgiant, kad pirmieji metai nebuvo itin sėkmingi.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas