Telefonai

Unikalus būdas anonsuoti dar nepristatyto telefono galimybes: netrukus pasirodantis „Honor“ flagmanas užfiksavo įspūdingą Gineso rekordą

Kinijos bendrovė „Honor“, po atsiskyrimo nuo „Huawei“, pristatė ne vieną dėmesio vertą išmanųjį telefoną. Dar praėjusių metų pabaigoje, kompanijos atstovai pademonstravo naują sulenkiamą įrenginį, o dabar ruošiasi ir pirmojo savo flagmano pristatymui šiemet.

Unikalus būdas anonsuoti dar nepristatyto telefono galimybes: netrukus pasirodantis „Honor“ flagmanas užfiksavo įspūdingą Gineso rekordą

Kinijos bendrovė „Honor“, po atsiskyrimo nuo „Huawei“, pristatė ne vieną dėmesio vertą išmanųjį telefoną. Dar praėjusių metų pabaigoje, kompanijos atstovai pademonstravo naują sulenkiamą įrenginį, o dabar ruošiasi ir pirmojo savo flagmano pristatymui šiemet.

Vasario mėnesio pabaigoje įvyks kasmetinė mobiliųjų technologijų paroda „MWC 2023“. Barselonoje vyksiančiame renginyje ketina dalyvauti ir „Honor“ atstovai. Kompanijos vadovai oficialiai patvirtino, kad dalyvaus Barselonoje įvyksiančioje parodoje, o ten sulauksime ir „Magic5“ serijos išmaniųjų telefonų pristatymo.

„Honor“ paskelbė, kad naujieji „Magic5“ serijos išmanieji telefonai bus pristatyti vasario 27 dieną, o renginio pradžia numatyta 14:30 val. Lietuvos laiku. Žinoma, kaip ir įprasta, naujausią informaciją iš šio pristatymo jūs rasite ir mūsų portale. Iki pristatymo likus mažiau nei dviem savaitėms, kompanijos atstovai rado unikalų būdą pademonstruoti naujojo flagmano galimybes.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Kompanijos atstovai sudalyvavo Gineso rekordo fiksavimo procedūroje, kur buvo užfiksuotas dėjimo, persimetant kamuolį tarp kojų, rekordas. Šių metų sausį užfiksuotas rekordas buvo pasiektas lenko Piotro Grabowski, o šis pasiekimas buvo įamžintas su dar nepristatytu „Honor Magic5 Pro“ išmaniuoju telefonu. „Honor“ atstovų teigimu, čia buvo panaudotas jų flagmanas, kuris naudojo dirbtiniu intelektu aprūpintą kamerą.

Nors akimirkos iš šio Gineso rekordo ir nesuteikia daug informacijos apie patį telefoną, tačiau paaiškėjo keletas nugarėlėje esančių kamerų galimybių. Kaip galima matyti iš aukščiau pateikiamos nuotraukos – kamera turi keturis skirtingus fotografavimo nuotolio pasirinkimus. 0.5x skirtas plataus kampo fotografijoms, standartinis režimas, o taip pat ir 3.5x bei 5x priartinimas. Pastarąsias opcijas turėtų suteikti nugarėlėje esanti periskopinė kamera. Tikėtina, kad čia bus naudojamas 64 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintas teleobjektyvas, visai kaip ir „Magic4 Pro“ modelyje.

Kiek anksčiau buvo skelbiama, jog „Honor Magic5“ serijos įrenginiai turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2“ procesoriumi. Tai turėtų nekelti jokių abejonių, atsižvelgiant į tai, jog bendrovė ruošiasi pristatyti aukščiausios klasės įrenginius.

„Honor Magic5“ modelis turėtų būti aprūpintas 6,8 colių įstrižainės ekranu su 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Išmanusis telefonas taip pat turės 50 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą. „Honor“ šį flagmaną ketina aprūpinti 100W greituoju įkrovimu, o taip pat ir 66W belaidžiu krovimu. Deja, tačiau kol kas tai yra viskas, kas yra žinoma apie šios serijos produktus.

Kaip jau minėjome, šios serijos išmaniųjų telefonų pristatymas įvyks jau vasario 27 dieną.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2023-02-19, 03:26

Temos

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas