Ups: vienas iš „Qualcomm“ vadovų atskleidė didžiausią „Nothing Phone 2“ paslaptį, sužinokite kokią

Didžiulį šurmulį elektronikos pasaulyje sukėlusi kompanija „Nothing“, kurią įkūrė buvęs „OnePlus“ vadovas Carlas Pei, jau pristatė pirmąjį savo išmanųjį telefoną, o taip pat ir belaidžius ausinukus. Tačiau sustoti neketinama ir jau ruošiamos pirmosios 2023 metų naujienos.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Ups: vienas iš „Qualcomm“ vadovų atskleidė didžiausią „Nothing Phone 2“ paslaptį, sužinokite kokią

Internete jau kalbama apie antrąjį bendrovės išmanųjį telefoną, kuris turėtų debiutuoti kaip „Nothing Phone 2“. Pirmosiomis oficialiomis naujienomis apie šį įrenginį pasidalino ir kompanijos vadovas C.Pei, kuris atkleidė, jog antrasis bendrovės įrenginys veiks su „Qualcomm Snapdragon 8“ serijos procesoriumi.

Tokią informaciją patvirtino ir „Qualcomm“ SVP ir mobiliųjų ir XR įrenginių generalinis direktorius Alexas Katouzianas, kuri savo „LinkedIn“ paskyroje pasidalino sveikinimu „Nothing“ kompanijai ir jos vadovui Carlui Pei. Jame paminėta ir tai, jog naujasis „Nothing Phone 2“ veiks būtent su „Snapdragon 8+ Gen 1“ procesoriumi. Tiesa, po kurio laiko pranešimas buvo pakoreguotas ir konkretus lusto pavadinimas pašalintas.

Įvairūs šaltiniai praneša, jog „Nothing“ naująjį savo išmanųjį ketiną aprūpinti bent 12 GB operatyviosios (RAM) bei 256 GB vidinės atminties. „Nothing Phone 2” galimai turės 5000 mAh talpos bateriją. Pranešama ir apie AMOLED paneles, kurias ketinama panaudoti, o jos pasižymės 120 Hz atsinaujinimo dažniu.

Nors visos šios savybės nėra patvirtintos oficialiai, neskaitant jame naudojamo procesoriaus, tačiau „Nothing“ jau yra atskleidę tam tikrų detalių apie savo naująją išmanųjį telefoną. C.Pei patvirtino, kad antrasis modelis sulauks daug dėmesio dėl savo programinės įrangos, kam bus skirtas didžiulis dėmesys. „Nothing“ vadovo teigimu, tai yra pagrindinis prioritetas, kuriant „Nothing Phone 2”.

Deja, tačiau kol kas nėra žinoma kada įvyks naujojo „Phone 2“ oficialus pristatymas.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas