Vasario pabaigoje turėtų debiutuoti naujas „Sony“ flagmanas: pasiūlys ne tik galingas specifikacijas, bet ir patobulintus dizaino sprendimus

Tomas Eidukevičius

2023-02-12, 07:45

0 komentarų

„Sony“ ir toliau bando išsiskirti išmaniųjų telefonų segmente ir tuo metu, kai daug modelių sunku atskirti vienas nuo kito, ir toks požiūris yra sveikintinas. Per pastaruosius porą metų „Xperia“ serija daugiausia dėmesio skyrė trims modeliams – flagmanų 1 serijai, kompaktinei 5 linijai ir vidutinės klasės 10 šeimai.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Vasario pabaigoje turėtų debiutuoti naujas „Sony“ flagmanas: pasiūlys ne tik galingas specifikacijas, bet ir patobulintus dizaino sprendimus

Japonijos technologijų milžinė „Sony“ jau kuris laikas ruošia naująjį „Xperia 1 V“ išmanųjį telefoną, kurio pristatymo yra tikimasi vasario pabaigoje, kuomet Barselonoje įvyks „Mobile World Congress“ mobiliųjų technologijų paroda. Ir nors gamintojas tokios informacijos dar nėra patvirtinęs, tačiau abejonių lieka vis mažiau.

Internete pasirodė dar daugiau informacijos apie naująjį „Xperia 1 V“ flagmaną, o šįsyk galime pažvelgti į itin kokybiškus šio išmaniojo telefono maketus, kurie atskleidžia pagrindines dizaino savybes. Vos tik pažvelgus į vaizdo įrašą, akivaizdu, jog „Sony“ neketina atsisakyti savo dizaino linijos, tačiau tam tikrų pakeitimų bus.

Pastebima, jog „Sony“ veikiausiai kiek padidins nugarėlėje esantį kamerų iškilimą, lyginant su „Sony Xperia 1 IV“ išmaniuoju telefonu. Nesunku pastebėti ir tai, jog nugarėlėje nebeliko gylio sensoriaus, o taip pat ir RGB IR jutiklio. Naujojo flagmano nugarėlėje rasime tris didžiulius objektyvus, o apatinis jų bus periskopinis. Į kamerų iškilimą perkelta ir LED blykstė, kuri anksčiau buvo montuojama greta.

Neoficialiais duomenimis, naujojo „Sony Xperia 1 V“ matmenys bus 161.0 x 69.3 x 8.5 mm. Šis išmanusis telefonas turėtų būti aprūpintas 6,5 colių įstrižainės ekranu, kuris bus be jokių užlenkimų, o kraštinių santykis – 21:9. Tikėtina, kad naujasis „Sony“ flagmanas veiks su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2“ procesoriumi, o taip pat aiškėja ir galimos kamerų savybės. Pagrindinė šio įrenginio kamera turėtų būti aprūpinta 12 MP jutikliu, o greta ir 12 MP periskopinis objektyvas. Plataus kampo kamera turėtų pasižymėti 48 MP sensoriumi, o asmenukių kamera – 12 MP.

Kaip jau minėjome, kol kas nėra žinoma kada „Sony“ ketina pristatyti savo naująjį flagmaną. Tikėtina, kad tai įvyks Barselonoje įvyksiančioje „MWC 2023“ technologijų parodoje, tačiau ši informacija dar nėra patvirtinta oficialiai.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas