„Vivo“ dukterinė bendrovė ruošiasi naujo flagmano pristatymui: naujoji „iQOO 12“ serija turėtų pasiūlyti puikias fotografavimo galimybes

Lukas Snarskis

2023-10-10, 07:16

0 komentarų

Išmaniųjų telefonų gamintojai jau kuris laikas ruošia naujausius savo flagmanus. Daugelis jų galingiausius savo modelius ketina pristatyti šių metų pabaigoje arba jau 2024 metų pradžioje. Ant didžiosios scenos ruošiasi ir „iQOO“ atstovai.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Vivo“ dukterinė bendrovė ruošiasi naujo flagmano pristatymui: naujoji „iQOO 12“ serija turėtų pasiūlyti puikias fotografavimo galimybes

Gruodžio pradžioje „Vivo“ dukterinė bendrovė „iQOO“ ketina pristatyti naujuosius „iQOO 12“ serijos išmaniuosius telefonus. Nors oficiali pristatymo data dar nėra žinoma, o ir pats gamintojas nėra pateikęs jokios informacijos, tačiau tai netrukdo sklisti įvairiausiems gandams.

Remiantis naujausia informacija, „iQOO 12“ serijos išmanieji telefonai turėtų būti aprūpinta 64 MP teleobjektyvu. Čia turėtų būti naudojamas „OmniVision 64B“ sensorius, kuris pasiūlys 3x optinio priartinimo galimybę, o taip pat ir optinį vaizdo stabilizavimą.

„iQOO 12“ taip pat turės ir 50 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą. Čia ir vėl bus naudojamas „OmniVision“ sensorius, kuris pasiūlys optinį vaizdo stabilizavimą. Trečioji šio išmaniojo telefono kamera – 50 MP plataus kampo objektyvas. Teigiama, kad čia bus panaudotas „Samsung ISOCELL JN1“ sensorius.

Deja, tačiau daugiau informacijos nėra pateikiama. Kaip jau minėjome, „iQOO“ spaudos konferencija turėtų būti surengta gruodžio pradžioje, o daugiau naujųjų flagmanų savybių gali paaiškėti jau artimiausiu metu. Kaip ir įprasta, naujausią informaciją rasite ir mūsų portale.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas