„Vivo“ ruošiasi dar vienam pristatymui: netrukus debiutuos naujieji „S17“ serijos įrenginiai, aiškios pirmosios savybės

Lukas Snarskis

2023-05-30, 13:35

0 komentarų

Išmaniųjų telefonų rinkoje verda intensyvi kova tarp didžiųjų kompanijų, o šių metų flagmanus kai kurie pristatė dar praėjusių metų pabaigoje. Pirmieji ant didžiosios scenos žengė „Vivo“ atstovai, kurie aukščiausios klasės įrenginius pademonstravo dar gruodžio viduryje.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Vivo“ ruošiasi dar vienam pristatymui: netrukus debiutuos naujieji „S17“ serijos įrenginiai, aiškios pirmosios savybės

Kinijos kompanija „Vivo“ kasmet pristato gausybę įvairiausių išmaniųjų telefonų, o jau netrukus turėtų debiutuoti ir „Vivo S17“ modelis. Jau gegužės 31 dieną įvyksiančio pristatymo metu debiutuos „S17“, o taip pat ir „Vivo S17 Pro“ modeliai.

Remiantis naujausia informacija, „Pro“ modelis turėtų veikti su „MediaTek Dimensity 8200“ procesoriumi, o standartinis modelis bus aprūpintas „Qualcomm Snapdragon 778G+“ mikroschemų rinkiniu. Dabar aiškėja ir daugiau informacijos apie „Vivo S17“ variantą.

Kaip jau minėjome, šis išmanusis telefonas veiks su „Qualcomm“ procesoriumi, o taip pat turės 12 GB operatyviosios (RAM) bei veiks su „Android 13“ operacinės sistemos versija. „Vivo“ atstovai jau spėjo pasidalinti ir „Pro“ modelio reklaminiais, plakatais, kurie atskleidė tam tikros informacijos.

Pranešama, jog naujasis „Vivo S17 Pro“ turės net 50 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą asmenukių kamerą. Išmaniojo telefono nugarėlėje rasime kamerų stačiakampį, kur bus įmontuotos trys kameros bei apskritimo formos LED blykstė. Viena iš nugarėlėje esančių kamerų galės pasiūlyti ir 2x optinio priartinimo galimybę.

Kaip jau minėjome, „Vivo S17“ serijos išmanieji telefonai debiutuos jau gegužės 31 dieną, o visą naujausią informaciją, kaip ir įprasta, rasite ir mūsų portale.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas