„Xiaomi“ demonstruoja pavyzdinius darbo rezultatus: naujoji „HyperOS“ prieinama vis didesnei daliai vartotojų, naujausi skaičiai nustebins daugelį

Tomas Eidukevičius

2024-01-02, 07:16

0 komentarų

Pastaruosius mėnesius internete vis dažniau buvo kalbama apie „Xiaomi“ planus pristatyti naują operacinę sistemą. Nors Kinijos milžinė į tokias kalbas nereagavo, tačiau spalio pabaigoje viskas apsivertė aukštyn kojomis, kuomet bendrovės vadovas Lei Junas oficialiai pristatė naująją „HyperOS“ vartotojo sąsają.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Xiaomi“ demonstruoja pavyzdinius darbo rezultatus: naujoji „HyperOS“ prieinama vis didesnei daliai vartotojų, naujausi skaičiai nustebins daugelį

Naujoji „HyperOS“ nebus visiškai nauja platforma – ji sukurta „Android Open Source Project“ pagrindu bei sujungta su „Xiaomi“ plėtojama daiktų interneto platforma „Vela“. Nesunku nuspėti, jog ši vartotojo sąsaja netrukus pakeis daugelio pamėgta MIUI.

„Xiaomi“ po truputį atnaujina savo išmaniuosius telefonus, jog jie galėtų veikti su naująja „HyperOS“ vartotojo sąsaja, o ji jau prieinama ir kai kuriems bendrovės įrenginiams Europoje. Kinijos technologijų milžinė pristatė naująją sąsają, siekiant pagerinti „Xiaomi“ produktų tarpusavio sąveiką.

Kompanijos technikai itin intensyviai dirba, jog „HyperOS“ vartotojus pasiektų ne tik Kinijoje, bet ir tarptautinėje rinkoje. Skaičiuojama, kad šiandien ši „Xiaomi“ naujiena prieinama 35 bendrovės išmaniuose telefonuose. Nors nuo oficialaus pristatymo praėjo tik kiek daugiau nei du mėnesiai, tačiau kinų darbas ties šia platforma – didžiulis.

Skaičiuojama, kad vienas „Xiaomi“ išmanusis telefonas turi maždaug 500 tūkst. vartotojų, o ekspertai mano, kad ši vartotojo sąsaja jau prieinama daugiau nei 20 mln. žmonių visame pasaulyje. Tai puikiai iliustruoja ne tik didžiulį „Xiaomi“ darbą, bet ir tai, jog „HyperOS“ turėtų sėkmingai įsitvirtinti itin konkurencingoje technologijų rinkoje.

Nuolat tobulėjant technologijoms, „Xiaomi“ bei „HyperOS“ ir toliau nustato standartus, siūlydama naudotojams integruotą ir vientisą patirtį įvairiuose įrenginiuose. „HyperOS“ sėkmė liudija Kinijos technologijų milžinės įsipareigojimą diegti naujoves ir gebėjimą patenkinti besikeičiančius pasaulinės vartotojų bazės poreikius. Į „HyperOS“ ekosistemą įtraukusi visus įrenginius, „Xiaomi“ yra pasirengusi formuoti operacinių sistemų ateitį, suteikdama naudotojams vieningą ir patobulintą technologinę patirtį.

„HyperOS“ atkeliauja ir į Europos rinką

Remiantis „Xiaomiui“ pateikiama informacija, Kinijos technologijų milžinė jau artimiausiu metu pasiūlys šį programinės įrangos atnaujinimą dar dvylikai išmaniųjų telefonų Europoje. Tarp jų patenka ne tik „Xiaomi“, bet ir dukterinių kompanijų „Poco“ bei „Redmi“ išmanieji telefonai.

Išmanieji telefonai, kurie netrukus gaus „HyperOS“ atnaujinimą:

 • Xiaomi 13T: OS1.0.1.0.UMFMIXM (aristotle)
 • Xiaomi 13T Pro: OS1.0.1.0.UMLMIXM (corot)
 • Xiaomi 12T: OS1.0.5.0.ULQMIXM (plato)
 • Xiaomi 13 Pro: OS1.0.1.0.UMBINXM, OS1.0.2.0.UMBEUXM (nuwa)
 • Xiaomi 12 Lite: OS1.0.1.0.ULIMIXM (taoyao)
 • Poco F5: OS1.0.3.0.UMRINXM, OS1.0.2.0.UMRMIXM (marble)
 • Poco F5 Pro: OS1.0.1.0.UMNEUXM (mondrian)
 • Redmi Note 12 5G: OS1.0.2.0.UMQEUXM (sunstone)
 • Poco X5 5G: OS1.0.1.0.UMPMIXM (mıoonstone)
 • Poco X5 Pro 5G: OS1.0.1.0.UMSMIXM (redwood)
 • Redmi Note 12 4G: OS1.0.1.0.UMTINXM (tapas)
 • Xiaomi Pad 6: OS1.0.1.0.UMZEUXM (pipa)

Šis atnaujinimas netrukus turėtų būti prieinamas ir visiems aukščiau minimų įrenginių turėtojams. Norėdami pasitikrinti ar jo sulaukėte – turite nukeliauti į telefone esantį nustatymų langą ir ten susirasti „Apie telefoną“ punktą. Tuomet spauskite „Programinės įrangos naujinimas“. Jeigu vis dėlto atnaujinimo dar nematyti – vadinasi jums teks palaukti dar keletą papildomų dienų.

Priminsime, jog „HyperOS“ kūrimas prasidėjo dar 2014 metais, kai pradėjo kurtis pirmieji daiktų interneto sprendimai. Pirmuosius žingsnius bendrovė žengė 2017 metais, o tada pradėjo kurti naują įrenginių ir taikomųjų programų ekosistemą. Tikslas - ateityje sujungti „dešimtis milijardų prietaisų“, o pirmieji žingsniai jau žengiami ir Europoje.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas