„Xiaomi“ gerbėjų Europoje ir vėl laukia nusivylimas: įspūdingiausias bendrovės produktas ir vėl bus prieinamas tik Kinijoje, tačiau yra ir gerų naujienų

Lukas Snarskis

2024-04-12, 12:00

0 komentarų

Jeigu anksčiau gamintojai lenktyniaudavo kameros galimybėmis, vyko ir galios ar baterijų lenktynės, tai dabar tokių iššūkių mažiau. Nepaisant to, jau kuris laikas kuriami sulenkiami išmanieji, kuriems skiriamas vis didesnis ir didesnis dėmesys.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Xiaomi“ gerbėjų Europoje ir vėl laukia nusivylimas: įspūdingiausias bendrovės produktas ir vėl bus prieinamas tik Kinijoje, tačiau yra ir gerų naujienų

Sulenkiamą flagmaną ruošia ir „Xiaomi“, o šiemet jų gali būti net ir du. Internete jau kuris laikas sklando kalbos apie galimą „Mix Flip“, o taip pat ir „Xiaomi Mix Fold 4“ išmaniųjų telefonų pristatymą. Abu sulenkiami įrenginiai turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3“ procesoriais.

Remiantis naujausia informacija, naujasis „Xiaomi Mix Fold 4“ modelis turėtų sulaukti reikšmingų patobulinimų, o vienas pagrindinių jų – atnaujintas sulenkimo mechanizmas. Išmanusis telefonas turėtų būti ne tik patvaresnis, tačiau ir gerokai lengvesnis nei jo pirmtakas ir svers maždaug 220 - 240 gramų.

Išmanusis telefonas taip pat turės 50 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą. „Mix Fold 4“ modelis taip pat pasiūlys 60 MP teleobjektyvą su 2x priartinimo galimybe, o taip pat ir 10 MP teleobjektyvą su 5x optiniu priartinimu. „Xiaomi“ šį įrenginį ketina aprūpinta ir 13 MP plataus kampo kamera, o asmenukių kamera turės 16 MP raiškos vaizdo jutiklį.

Anksčiau buvo skelbiama, jog šis išmanusis turėtų pasiekti ir Europos rinką, tačiau „Xiaomi“, panašu, tokių planų atsisako. Kinijos technologijų milžinė veikiausiai jį pristatys tik Kinijos rinkai, nors praėjusių metų pabaigoje buvo pranešama priešingai. Tai rodo ir vienas vienintelis egzistuojantis serijos numeris.

Tačiau yra ir gerų naujienų. Aiškėja, jog „Xiaomi“ jau kuris laikas ruošia atlenkiamą „Mix Flip“ variantą, kuris būtų tiesioginis „Samsung Galaxy Flip“ serijos įrenginių konkurentas. Būtent toks modelis turėtų pasiekti Europos rinką.

Neoficialiais duomenimis, abu šie išmanieji telefonai gali būti pristatyti jau gegužės mėnesį. Kaip bebūtų, „Xiaomi“ kol kas nėra pateikę jokios oficialios informacijos apie savo planus.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas