„Xiaomi“ pasirinko partnerius Lietuvoje: paaiškėjo, kas mūsų šalyje platins bendrovės telefonus ir planšetinius kompiuterius

Sparčiai augantis Kinijos elektronikos gamintojas „Xiaomi“ pasirinko bendradarbiavimą su didmenine elektroniniais įrenginiais prekybos bendrove „ACC Distirbution“ dėl mobiliųjų išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių platinimo Baltijos šalyse. Startuodama didmeninė bendrovė rinkoje pristato naują „Xiaomi“ įrenginių asortimentą, tarp kurių puikuojasi ir naujausi „Xiaomi“ išleisti flagmanai – „12T“ ir „12T Pro“, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Xiaomi“ pasirinko partnerius Lietuvoje: paaiškėjo, kas mūsų šalyje platins bendrovės telefonus ir planšetinius kompiuterius

„Vertiname „Xiaomi“ pasitikėjimą, džiaugiamės, kad „ACC Distirbution“ ir „Xiomi“ partnerystė kiekvienais metais plečiasi ir gali sukuri vis daugiau vertės Baltijos šalių rinkai. Rinkoje telefonų paklausa išlieka bene labiausia paklausi, tai liudija ir rinkos tyrimai. Neseniai „ACC Distribution“ bendrovės atlikto visuomenės tyrimo metu paaiškėjo, kad išmanie2ji telefonai yra labiausiai lietuvių naudojami elektronikos įrenginiai, o kompiuteriai pagal populiarumą užima trečią vietą. Šie duomenys akivaizdžiai liudija, kad labiausiai aktualūs rinkoje yra įrenginiai, skirti susisiekti, bendrauti ir dirbti.

„Vertiname „Xiaomi“ pasitikėjimą, džiaugiamės, kad „ACC Distirbution“ ir „Xiomi“ partnerystė kiekvienais metais plečiasi ir gali sukurti vis daugiau vertės Baltijos šalių rinkai. Rinkoje telefonų paklausa išlieka bene labiausia paklausi, tai liudija ir rinkos tyrimai. Neseniai „ACC Distribution“ bendrovės atlikto visuomenės tyrimo metu paaiškėjo, kad išmanieji telefonai yra labiausiai lietuvių naudojami elektronikos įrenginiai, o kompiuteriai pagal populiarumą užima trečią vietą. Šie duomenys akivaizdžiai liudija, kad labiausiai aktualūs rinkoje yra įrenginiai, skirti susisiekti, bendrauti ir dirbti.

Siekdami ne tik laikytis mūsų pagrindinės vertybės – atsinaujinti, bet ir atliepti rinkos poreikius, praplėtėme prekės ženklo „Xiaomi“ asortimentą. Dabar rinkai galėsime pasiūlyti „Redmi“, „Redmi Note“ bei „Xiaomi Pad“ serijos įrenginių modelius. Tikime, kad daugiausiai dėmesio iš šio asortimento sulauks „Xiaomi“ mobiliųjų telefonų naujienos „12T“ ir „12T Pro.“, – teigia „ACC Distribution“ produktų ir rinkodaros vadovas Marijus Miceika.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 9

Karolis

O nekažka perima praktiškai vieninteliai didmenininkai Lietuvoje. Acme. Čia yiepatys kur ir vaizdo kortas ir kita technika pardavinejo ne pagal rekomenduojama kaina o pagal perpardaveju tendencijas... Monopolija.

Žinovas...

Redmi 7 turiu virš 2 su puse metų veikia gerai bet savaime iš vidaus stikliukas pats pradėjo skilti už 160 eurų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas