„Xiaomi“ ruošiasi reikšmingiems pokyčiams: 2024 metų flagmanas pasiūlys dar įspūdingesnes fotografavimo galimybes

Lukas Snarskis

2023-05-24, 07:16

0 komentarų

Visi naujausi „Xiaomi“ flagmanai atkeliauja su įspūdingomis savybėmis aprūpintomis kameromis, o kartu su „Leica“ suderinimu – tai yra vieni geriausiai fotografuojančių telefonų rinkoje.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Xiaomi“ ruošiasi reikšmingiems pokyčiams: 2024 metų flagmanas pasiūlys dar įspūdingesnes fotografavimo galimybes

„Xiaomi 13 Ultra“ ir „Xiaomi 13 Pro“ yra naujausi pavyzdžiai, rodantys, ką sugeba Kinijos technologijų bendrovė. Dabar pradėjo sklisti gandai apie kitąmet pasirodančią seriją. Remiantis naujausia informacija, kitąmet pasirodantis „Xiaomi 14 Pro“ sulauks didžiulio kamerų atnaujinimo.

„Xiaomi 13 Ultra“ jau debiutavo Kinijoje, o netrukus pasieks ir kitų šalių prekybos vietas. Tuo tarpu jau pradėjo sklisti gandai apie būsimą „Xiaomi 14 Pro“, o informatorius „Digital Chat Station“ atskleidė vieną įdomią detalę. Jie teigia, kad išmanusis telefonas bus aprūpintas 50 MP periskopiniu teleobjektyvu.

Tikėtina, kad jame bus naudojamas tas pats jutiklis, kuris buvo įdėtas į „13 Ultra“ modelį, kurio neįtikėtinai plati 122 laipsnių aprėptis ir atitinka maždaug 12 mm ekvivalentinį židinio nuotolį viso kadro fotoaparate.

Teigiama, kad būsimojo „Xiaomi 14 Pro“ teleobjektyvo kameros veikimo principas pasiskolintas iš periskopo dizaino, kuris keičia šviesos sklidimo kelią. Paprasčiau tariant, šviesa iš pradžių patenka į veidrodį ir susilanksto prieš pasiekiant fotoaparato jutiklį. Dėl šios konstrukcijos jutiklis gali būti išdėstytas kitame lygyje nei objektyvas, tenkinant priartinimo reikalavimus ir neleidžiant objektyvui pernelyg išsikišti ant telefono nugarėlės.

Priminsime, jog pagrindinė „Xiaomi 13 Ultra“ kamera aprūpinta vieno colio objektyvu, o čia bus naudojamas 50 MP raiškos „Sony IMX989“ sensorius. Pastarasis taip pat aprūpintas ir kintančia diafragma – nuo f/1.9 iki f/4.0. Kitos trys „Xiaomi“ flagmano kameros bus aprūpintos 50 MP raiškos „Sony IMX858“ vaizdo jutikliais.

Viena iš trijų kitų kamerų pasiūlys 3.2x optinį priartinimą, o šis objektyvas skirtas portretams. „Xiaomi 13 Ultra“ nugarėlėje taip pat rasime periskopinį objektyvą su 5x priartinimo galimybe, o trečioji kamera pasiūlys plataus kampo vaizdą. Kompanijos atstovų teigimu, visos šio flagmano kameros pasiūlys gerokai natūralesnes nuotraukas, kurios nebus pernelyg užaštrintos, kaip pagrindinių konkurentų.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas