Telefonai

„Xiaomi“ vadovai visai išprotėjo: netrukus debiutuos dar du nauji „Redmi Note“ modeliai, aiškios pagrindinės jų savybės

Kinijos kompanija „Xiaomi“, kartu su savo dukterinėmis bendrovėms, kasmet pristato daugybę išmaniųjų telefonų. Neretai ši milžinė mėgsta pristatyti tuos pačius įrenginius su skirtingais pavadinimais, o taip pat ir skirtinguose regionuose. Kartais net sunku suprasti ar tai išties naujas produktas ar kažkas, kas buvo pademonstruota jau anksčiau.

„Xiaomi“ vadovai visai išprotėjo: netrukus debiutuos dar du nauji „Redmi Note“ modeliai, aiškios pagrindinės jų savybės

Dukterinė „Xiaomi“ kompanija jau yra pristačiusi krūvą „Redmi Note 12“ serijos išmaniųjų telefonų, kuriuos jau būtų sunku suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų. Dabar aiškėja, jog gamintojas ketina pademonstruoti dar du naujus modelius – tai „Redmi Note 12S“, o taip pat ir „Redmi Note 12 Pro 4G“. Dabar aiškėja ir pagrindinės šių variantų specifikacijos.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Pranešama, kad naujasis „Redmi Note 12S“ turėtų 6,43 colių įstrižainės AMOLED ekraną su Full HD+ raiška bei 90 Hz atsinaujinimo dažniu. Išmaniojo telefono veikimą palaikytų „MediaTek Helio G96“ procesorius, o įrenginio nugarėlėje rastumėme 108 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą bei 8 MP plataus kampo kamerą. Tikėtina, kad kamerų modulyje būtų įmontuotas ir trečias objektyvas, tačiau jo savybės kol kas nėra žinomos.

Kalbant apie „Redmi Note 12 Pro 4G“, šis modelis turėtų 6,67 colių įstrižainės AMOLED ekraną su Full HD+ raiška bei 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Tikėtina, kad išmanusis telefonas veiktų su „Qualcomm Snapdragon 732G“ procesoriumi. o įrenginio nugarėlėje rastumėme 108 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą bei 8 MP plataus kampo kamerą ir dar vieną papildomą objektyvą.

Deja, tačiau kol kas nėra žinoma kada galėtų įvykti šių išmaniųjų telefonų pristatymas. „Redmi“ jau kovo 28 dieną ketina pristatyti ir „Redmi Note 12 Turbo“ variantą, todėl reikėtų neatmesti tikimybės, kad visi trys telefonai būtų pristatyti būtent šios spaudos konferencijos metu.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas