Kaip naudotis ta pačia „WhatsApp“ paskyra keliuose skirtinguose įrenginiuose? Sužinokite, kaip lengvai ir greitai naudotis šia programėle visuose savo prietaisuose

Lukas Snarskis

2024-01-14, 16:11

0 komentarų

„WhatsApp“ yra viena populiariausių susirašinėjimo programėlių pasaulyje, turinti daugiau nei 2 milijardus aktyvių vartotojų. Tai tapo labai gera priemone pokalbiams, o šiuo įrankiu naudojasi ir didelė dalis lietuvių.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Kaip naudotis ta pačia „WhatsApp“ paskyra keliuose skirtinguose įrenginiuose? Sužinokite, kaip lengvai ir greitai naudotis šia programėle visuose savo prietaisuose

Susirašinėjimo ir pokalbių programėlė „WhatsApp“ ne vienerius metus vartotojams buvo prieinama tik viename įrenginyje. Jeigu naudojate daugiau nei vieną telefoną – jums veikiausiai ne kartą teko susidurti su problema sinchronizuojant aplikacijos informaciją tarp skirtingų prietaisų.

„WhatsApp“ anksčiau susiedavo jūsų paskyrą su SIM kortele ir jūsų telefono numeriu, tačiau dar praėjusiais metais pridėjo naują galimybę, leidžiančią tą pačią paskyrą naudoti iki penkių skirtingų įrenginių. Tai ganėtinai nauja galimybė, o kai kuriems naudotojams gali kilti sunkumų išnaudojant tokią naujovę.

Šiame tekste pateikiamą svarbiausią informaciją apie tai, kaip naudotis „WhatsApp“ programėle dviejuose skirtinguose įrenginiuose.

Informacija tiems, kurie naudojasi „WhatsApp“ programėle

Kaip jau minėjome, pernai „WhatsApp“ pristatė naują funkciją, kuri leidžia vienu metu naudotis ta pačia paskyra keliuose skirtinguose įrenginiuose. Tarkime, jog jūs turite du išmaniuosius telefonus, o pirmajame yra visi jūsų pokalbiai, susirašinėjimai ir kita programėlės informacija.

Klausimas paprastas – ką reikėtų padaryti, jog ta pati informacija atsidurtų ir antrajame jūsų telefone? Jums tereikia atlikti žemiau pateikiamus žingsnius:

 1. Įsitikinkite, kad antrajame telefone yra įdiegta „WhatsApp“ programėlė ir, kad yra suteikti visi reikiami leidimai (angl. permissions);
 2. Paleiskite programėlę, o sąrankos ekrane, kuriame prašoma nurodyti telefono numerį, paspauskite tris taškus viršutiniame dešiniajame kampe;
 3. Spaudžiame „Link a device“ opciją, kas jums sugeneruos specialų QR kodą;
 4. Pagrindiniame savo telefone ir pagrindiniame „WhatsApp“ programėlės lange spaudžiame ant trijų taškų, kurie yra viršutiniame dešiniajame kampe;
 5. Iššokusiame lange spaudžiame „Linked devices“ opciją;
 6. Spaudžiame „Link a device“, kas aktyvuos jūsų telefono kamerą;
 7. Nuskanuojame QR kodą, kuris matomas antrojo įrenginio ekrane.

Ir tai yra viskas ką jums reikia padaryti. Dabar visa jūsų naudojamos „WhatsApp“ paskyros informacija bus sinchronizuojama tarp abiejų įrenginių. Tai reiškia, jog viskas, kas matoma pirmajame telefone – bus matoma ir antrajame.

Verta paminėti, jog tokiu būdu galite pridėti iki keturių papildomų įrenginių, o tai leis turėti tą pačią informaciją iš viso penkiuose prietaisuose. Jeigu pasiekėte maksimalų limitą – tuomet jums reikės pašalinti vieną iš anksčiau pridėtų prietaisų ir tuomet, vietoj jo, galėsite pridėti naują.

Tiesa, jeigu jūsų pagrindinis nebebus naudojamas – tai gali būti problema. Jūsų paskyra vis tiek išliks aktyvi ir ja galėsite naudotis anksčiau pridėtuose įrenginiuose, tačiau pagrindinis prietaisas turi būti aktyvuotas per artimiausias 14 dienų, kitu atveju jūs būsite atjungti nuo antrinių įrenginių.

Informacija tiems, kurie naudojasi „WhatsApp“ versija naršyklėje

Jeigu dėl kažkokių priežasčių naudojate „WhatsApp“ versiją savo interneto naršyklėje – tuomet viskas yra kiek sudėtingiau. Tačiau tai vis tiek įmanoma padaryti. Taigi, jums reikia atlikti šiuos žingsnius:

 1. Viename su „WhatsApp“ susietų įrenginių atsidarykite savo interneto naršyklę ir nukeliaukite šiuo adresu: https://web.whatsapp.com. Jums iškart reikia nustatyti, kad naršyklė atidarytų kompiuteriams skirtą versiją, kitu atveju būsite perkelti į programėlę;
 2. Kuomet atsidarysite kompiuteriui skirtą puslapio versiją, prieš save turėtumėte išvysti QR kodą, skirtą susieti įrenginiams;
 3. Pagrindiniame savo įrenginyje keliaukite į „Settings“ ir tuomet „Linked devices“. Spaudžiame „Link a device“ ir tuomet nuskanuojame anksčiau gautą QR kodą;
 4. Nuskanavus QR kodą – jūsų prietaisas bus susietas su „WhatsApp“ paskyra ir interneto naršyklėje.

Nors toks metodas ir veikia, tačiau jis nėra optimizuotas išmaniesiems telefonams, todėl rekomenduojame parsisiųsti programėlę ir tiesiog naudoti ją. Kaip bebūtų, jeigu dėl kažkokių priežasčių norite naudotis versija naršyklėje – čia jau jūsų pasirinkimas.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas