Telefonai

Dar nepristatytas ZTE flagmanas aptiktas „Geekbench“ platformoje: paaiškėjo, jog įrenginys turės ne tik puikias kameras

Dar nepristatytas ZTE flagmanas aptiktas „Geekbench“ platformoje: paaiškėjo, jog įrenginys turės ne tik puikias kameras

Kinijos kompanija ZTE jau kovo 7 dieną ketina pristatyti naująjį „Nubia Z50 Ultra“ flagmaną, o dabar šis modelis buvo aptiktas ir „Geekbench“ platformoje.

Kaip galite matyti iš tekste esančios nuotraukos, vieno branduolio testuose šis įrenginys renka 1494 taškus, o kelių branduolių – 5121 taškus. Akivaizdu, kad čia bus panaudotas „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2“ procesorius. Verta pastebėti, jog testuotas modelis turi 12 GB operatyviosios (RAM) atminties bei veikia su „Android 13“ operacinės sistemos versija.

Kiek anksčiau, buvo pasirodę ir informacijos apie „Nubia Z50 Ultra“ kameras. Skelbiama, kad pagrindinė jų turės 35 mm objektyvą, 85 mm periskopinį teleobjektyvą su 64 MP raiška. Abi kameros palaikys ir optinį vaizdo stabilizavimą. Neoficialiais duomenimis, trečioji šio flagmano kamera turėtų būti aprūpinta 50 MP raiškos vaizdo jutikliu. Tai būtų plataus kampo objektyvas.

Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas