Telefonai

„Google“ išleido antrąją „Android 14 Developer Preview“ versiją, atsirado keletas naujovių

„Google“ išleido antrąją „Android 14 Developer Preview“ versiją, atsirado keletas naujovių

Dar praėjusį mėnesį „Google“ išleido pirmąjį „Android 14“ operacinės sistemos versiją, kuri skirta kūrėjams (angl. developer), o vakar buvo pristatyta ir antroji tokia platformos versija. Pranešama, kad antroji „Android 14 Developer Preview“ sulaukė pasikeitimų saugumo, privatumo, veikimo srityse, o taip pat pagerinta patirtis planšetėse bei sulenkiamuose įrenginiuose.

Skelbiama, kad „Android 14 Developer Preview“ pasiūlys naujovę, kuri leis suteikti prieigą prie tam tikrų įrenginyje esančių nuotraukų ar vaizdo įrašų, o norint – galima suteikti prieiga ir prie visų failų. Šioje versijoje jau veikia ir „Credential Manager“ platforma, kuri leis programėlėms prisijungti naudojant prieigos kodus, o taip pat patobulinta ir vartotojo sąsaja, susijusi su paskyrų pasirinkimu.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Remiantis „Google“ anksčiau pateikta informacija, jau balandžio mėnesį turėtų pasirodyti pirmoji beta versija, o jų iš viso bus paruošta trys. Antroji bandomoji versija pasirodys birželio, o trečioji – gegužės mėnesį.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas