Telefonai

Naujausio „Samsung“ flagmano turėtojai susiduria su problemomis: paaiškėjo, kaip laikinai išspręsti „S Pen“ problemą „Galaxy S23 Ultra“ telefonuose

Naujausio „Samsung“ flagmano turėtojai susiduria su problemomis: paaiškėjo, kaip laikinai išspręsti „S Pen“ problemą „Galaxy S23 Ultra“ telefonuose

„Samsung“ dar visai neseniai pristatė „Galaxy S23“ serijos išmaniuosius telefonus, o kai kurie vartotojai susiduria su problemomis naudojantis „S Pen“ pieštuku. Internete pasirodė nemažai skundų, kur vartotojai teigia, kad jų „S Pen“ ne visada prisijungia prie naujojo „Samsung“ flagmano arba paprasčiausiai atsijungia nuo jo.

Tikėtina, kad tai yra programinės įrangos problema, kurią netrukus turėtų išspręsti pats gamintojas. Kaip bebūtų, yra ir greitesnių būdų kaip išspręsti šią „Samsung Galaxy S23 Ultra“ flagmano problemą. Jeigu ir jūs susiduriate su šia beda – rekomenduotumėme iš naujo susieti savo „S Pen“ su telefonu. Tai padaryti galite nukeliavę į išplėstinius nustatymus, susiradę „S Pen“ parinktis bei spustelėję ant trijų taškų, kuriuos galite rasti viršuje.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Kitas sprendimas, tuose pačiuose „S Pen“ nustatymuose susirasti punktą, kuriame galima laikyti šį priedą laikyti visuomet įjungtą. Įjungus šią opciją, turėtų būti išspręsta jūsų problema, tačiau tai gali naudoti šiek tiek daugiau baterijos energijos nei įprastai.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

Rekomenduojame peržiūrėti

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas