Ideali proga įsigyti „Xiaomi“ sukurtą robotą dulkių siurblį: puiki kaina ir nemokamas pristatymas iš Vokietijos!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-05-03
Ideali proga įsigyti „Xiaomi“ sukurtą robotą dulkių siurblį: puiki kaina ir nemokamas pristatymas iš Vokietijos!
0 Pasidalinimai
268 Peržiūros

Robotai dulkių siurbliai per pastaruosius metus tapo tokie populiarūs, jog dabar jų galima rasti beprotiškai daug. Dauguma didžiųjų kompanijų yra pristatę savo produktus, o ganėtinai daug įvairių opcijų turi ir Kinijos kompanija „Xiaomi“, kuri gali pasiūlyti ne tik „Roborock“, tačiau ir „Viomi“ serijos siurblius.

Dabar internete parduotuvėje „Gearbest“ – puiki proga įsigyti „Viomi V2 Pro“ robotą siurblį, kurio kaina siekia vos 336,60 euro,  o produktas su nemokamu siuntimu atkeliauja tiesiai iš Vokietijos. Palyginimui, kiek paprastesnį „Viomi V2“ modelį Lietuvos pardavėjai siūlo įsigyti nuo 380 eurų. Taigi, už mažesnę kainą Jūs gausite ne tik funkcionalesnį produktą, tačiau ir išleisti mažiau pinigų nei pirkdami Lietuvoje. Norėdami įsigyti „Xiaomi Viomi V2 Pro“ – spauskite čia.

Visų pirma, reikėtų žinoti, jog šio siurblio galia siekia 2100 Pa. Dar viena įdomi detalė – „Viomi V2 Pro“ turi dvigubą vandens ir dulkių talpyklą. Visų nešvarumų talpyklos dydis siekia 300 ml, o vandens talpa siekia 200 ml. Tiesa, jeigu siurblį naudosite tik sauso ar šlapio valymo funkcijoms atlikti – tuomet vandens ar dulkių talpyklos dydis siekia 550 ml. Naudodamas specialius „LDS“ sensorius „Xiaomi Viomi V2 Pro“ robotas nuskanuos Jūsų namus 360 laipsnių kampu bei naudodamas „SLAM“ algoritmą susikurs žemėlapį. Verta paminėti ir tai, jog jis gali išsaugoti net ir kelių namo aukštų informaciją.

Kaip jau tikriausiai supratote, šis „Xiaomi“ produktas palaiko du valymo režimus – sausą ir drėgną. „Viomi V2 Pro“ yra itin išmanus robotas ir turi trijų skirtingų lygių vandens kontrolės sistemą. Šios sistemos dėka, siurblys nustoja valyti tuomet kai baigiasi vanduo ir tai apsaugo Jūsų grindinis nuo galimų pažeidimų. Žinoma, būtina paminėti ir tai, kad „Viomi V2 Pro“ modelis gali įveikti ir 2 cm aukščio kliūtis, todėl jeigu namuose turite neaukštų slenksčių ar kitų barjerų – tai nebus problema.

„Xiaomi Viomi V2 Pro“ yra lengvai valdomas per „Mi Home“ programėlę. Jeigu turite kokį nors kitą „Xiaomi“ produktą – ši aplikacija nebus Jums didelė naujiena. Nežinantiems, pasakysime, jog jos dėka Jūs galėsite stebėti savo roboto siurblio darbą tiesiogiai, nustatyti valymo zonas, suplanuoti siurbimus ir dar daugybę kitų dalykų.

Kaip jau minėjome, dabar internete parduotuvėje „Gearbest“ – puiki proga įsigyti „Viomi V2 Pro“ robotą siurblį, kurio kaina siekia vos 336,60 euro, o produktas su nemokamu siuntimu atkeliauja tiesiai iš Vokietijos. Palyginimui, kiek paprastesnį „Viomi V2“ modelį Lietuvos pardavėjai siūlo įsigyti nuo 380 eurų. Norėdami įsigyti „Xiaomi Viomi V2 Pro“ – spauskite čia.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga