LG pristatė televizorių, kokio pasaulis dar nėra matęs: panaudoti unikalūs sprendimai, suteiksiantys naudotojams iki šiol neregėtą laisvę

LG

„LG Electronics“ (LG) parodoje CES 2024 pristatė pirmąjį pasaulyje belaidį permatomą OLED televizorių. LG SIGNATURE OLED T yra tikras technologinis stebuklas, sujungiantis skaidrų 4K OLED ekraną ir LG belaidžio vaizdo ir garso perdavimo technologiją, todėl žiūrėjimo patirtis pasikeičia neatpažįstamai.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
LG pristatė televizorių, kokio pasaulis dar nėra matęs: panaudoti unikalūs sprendimai, suteiksiantys naudotojams iki šiol neregėtą laisvę

OLED T atveria beveik neribotų galimybių pasaulį, suteikdamas naudotojams iki šiol neregėtą laisvę kruopščiai kurti savo gyvenamąją erdvę. Prie to prisideda geriausios kokybės ir našumo LG OLED vaizdas, kurį užtikrina naujasis „α (Alpha) 11 AI“ procesorius. LG permatomas OLED ekranas yra revoliucinis ir jau pelnęs penkis CES 2024 inovacijų apdovanojimus, įskaitant apdovanojimą už geriausią inovaciją.

LG SIGNATURE OLED T išlaisvina naudotojus nuo dominuojančio juodo ekrano, kuris kontrastuoja su namų interjeru. Išlaikydamas 77 colių ekrano dydį, OLED T ir jo inovatyvus permatomas ekranas nepastebimai prisitaiko prie aplinkos. Išjungtas jis praktiškai nematomas, todėl susilieja su aplinka ir išlaisvina naudotojus nuo ilgalaikės problemos, ką daryti su „dideliu juodu ekranu“. Gražus permatomas televizoriaus ekranas taip pat padeda išplėsti erdvę ir suteikia atviros erdvės pojūtį.

Unikalus LG OLED T suteikia daug naujų galimybių, pradedant nuo to, kur jį galima pastatyti kambaryje, ir baigiant tuo, kokią naudotojo patirtį dabar gali suteikti LG.

Permatomas OLED ekranas pašalina įprastus standartinių televizorių apribojimus. Televizoriaus nebereikia statyti prie sienos. Dabar naudotojai gali pastatyti OLED T kambario viduryje, kad taptų pertvara, arba atremti jį į langą ir neužstoti vaizdo į lauką. Pridedama „Zero Connect Box“ dėžutė, kuri taiko pažangiausią LG belaidžio perdavimo technologiją 4K vaizdams ir garsui į OLED T perduoti, taip pat suteikia naudotojams galimybę televizorių statyti bet kur, nepaisant to, kur kambaryje yra elektros lizdai. Kadangi tarp „Zero Connect Box“ ir OLED T nėra jokių laidų, naudotojai gali mėgautis švaria žiūrėjimo aplinka be laidų.

Be to, modulinė LG OLED T konstrukcija palengvina įvairius montavimo būdus. OLED T galima statyti atskirai, prie sienos arba montuoti ant sienos. Klientai gali dar labiau personalizuoti savo skonį ir poreikius, pridėdami stovinčias arba nestacionarias lentynas vienoje arba abiejose ekrano pusėse.

LG permatomas OLED leidžia naudotojams atrasti naujų pramogų ir naudojimosi galimybių, nes suteikia dvejopą – permatomą ir nepermatomą – žiūrėjimo patirtį. Įjungus „Always-On-Display“ (AOD) funkciją, OLED T tampa permatoma skaitmenine drobe meno kūriniams, vaizdo įrašams ar nuotraukoms demonstruoti. Permatomame ekrane rodomas turinys tarsi plūduriuoja ore, tačiau kartu susilieja su aplinkine erdve ir sukuria įspūdingą ir atmosferinį vaizdo efektą. Kita parinktis – „T-Bar“ funkcija, kuri siūlo naudingą informacinę juostą, einančią išilgai apatinės ekrano dalies. „T-Bar“ rodomi naujienų pranešimai, orų prognozės arba grojamų dainų pavadinimai, o likusioje ekrano dalyje aiškiai ir netrukdomai matoma už jos esanti erdvė.

Patirkite nepriekaištingą OLED vaizdo kokybę su naujuoju „α (Alpha) 11 AI“ procesoriumi, pasižyminčiu 4 kartus didesniu dirbtinio intelekto našumu ir užtikrinančiu išskirtinę žiūrėjimo patirtį. Jis užtikrina 70 proc. geresnį grafikos našumą ir 30 proc. spartesnį duomenų apdorojimą, palyginti su pirmtaku. OLED T – tai geriausias ir skaidraus, ir ryškių spalvų ekrano potyris vos vienu mygtuko spustelėjimu.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas