Nelegalaus turinio mėgėjams ruošiamas galingas smūgis: „Sony“ sugalvojo būdą kaip apriboti tokias galimybes televizoriuose

TopCom.lt

2023-01-24, 15:51

0 komentarų

Nelegalus turinys yra ganėtinai opi problema su kuria bandoma kovoti visame pasaulyje. Lietuvoje yra blokuojamos tam tikros internetinės svetainės, kurios platina nelegalų turinį, o štai naują sprendimą dabar sugalvojo ir Japonijos milžinė „Sony“.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Nelegalaus turinio mėgėjams ruošiamas galingas smūgis: „Sony“ sugalvojo būdą kaip apriboti tokias galimybes televizoriuose

„Sony“ sugalvojo, kaip apsunkinti gyvenimą piratinio turinio gerbėjams. Japonijos įmonė užpatentavo metodą, leidžiantį apriboti prieigą prie nelegalių paslaugų aparatūros lygmenyje, įdiegdama tokią apsaugą tiesiai į savo televizorių.

Idėja yra tokia, kad TV sistema sektų, koks turinys joje rodomas. Ji turėtų palyginti paleistas svetaines ir programas su savo duomenų baze, kurioje yra išteklių, susijusių su nelegalaus turinio platinimu, URL ir IP adresai.


Jei aptinkamas piratinis turinys, sistema automatiškai blokuoja jo atkūrimą. Jei jai nepavyks, televizorius galės sumažinti rodomo vaizdo įrašo vaizdo kokybę arba nuolat jį pristabdyti, kad paskatintų vartotoją pereiti prie licencijuotų paslaugų.

Neaišku, ar „Sony“ planuoja šią sistemą įdiegti savo televizoriuose. Bet kokiu atveju išorinio priedėlio naudojimas gali padėti apeiti šį apribojimą.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas