Nepraleiskite progos: visą savaitgalį „Steam“ dalins du žaidimus

Rokas Gaidys

2021-05-29, 15:00 (atnaujinta 2023-02-24, 14:16)

0 komentarų
Nepraleiskite progos: visą savaitgalį „Steam“ dalins du žaidimus

Nemokamai dalinami vaizdo žaidimai yra tendencija, kuri paskutiniu metu vis labiau populiarėja, o to priežastis yra labai paprasta – pasiekti kuo didesnę auditoriją. Taip daro visi: „PlayStation“, „Xbox“ ar „Epic Games“ nuolatos tuo užsiima, tačiau nelabai dažnai tai galima pastebėti populiariausioje platformoje. Jau dabar „Steam“ leidžia pasiimti du vaizdo žaidimus nemokamai visam laikui. Visi norintys turi paskubėti, nes „Little Nightmares“ bus nemokamas iki gegužės 30-os, o „Company of Heroes 2“ iki gegužės 31-os.

„Little Nightmares“ yra 2D stiliaus žaidimas, kuris buvo teigiamai įvertintas kritikų ir pačių žaidėjų, nes šiuo metu net 95 procentai badžiusių jį vertina palankiai „Steam“ platformoje. Metų pradžioje kūrėjai pristatė jo tęsinį, kuris buvo priimtas panašiai. Taigi, jeigu dar svarstote ar verta įsigyti „Little Nightmares 2“, tai dabar yra suteikta puiki proga išbandyti pirmąją dalį ir suprasti, ko galima tikėtis iš antrosios.

Pastarąjį pereiti galima per keletą valandų, tačiau antrąjį žaidimą, tai yra „Company of Heroes 2“ galima pereiti ne vieną kartą arba šimtus valandų juo mėgautis. Realaus laiko strategija yra subtilus žanras, kuris tikriausiai ne visiems yra labai prie širdies, tačiau vis dėl to reikia suprasti, kad jis yra nemokamas. Prie bazinės žaidimo versijos taip pat yra pridedami du papildiniai, tai yra „Ardennes Assault“ ir „Battle of the Bulge“.

Abu žaidimai bus dalinami nemokamai visą savaitgalį, tačiau nėra aišku ar jie gali lengvai konkuruoti su kitomis platformomis. Pavyzdžiui, jeigu dėl kažkokios priežasties neturite ar net nesate bandę „Among Us“, tai šiuo metu šis internetinis fenomenas yra dalinamas visiškai nemokamai „Epic Games“ internetinėje parduotuvėje.

„Little Nightmares“ ir „Company of Heroes 2“ bus nemokami visą savaitgalį „Steam“ platformoje.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas