Pasiilgote klasikinių žaidimų? Įsigykite net 620 žaidimų turinčia žaidimų konsolę už mažiau nei 15€

Artūras Nalivaiko

2019-12-11, 01:00 (atnaujinta 2021-05-22, 13:30)

0 komentarų
Pasiilgote klasikinių žaidimų? Įsigykite net 620 žaidimų turinčia žaidimų konsolę už mažiau nei 15€

Kompiuteriniai žaidimai yra neatsiejama daugumos mūsų laisvalaikio dalis. Kiekvienas iš mūsų tikriausiai bent keletą akimirkų skiriame įvairiems žaidimams. Tačiau ar kada teko pagalvoti apie anksčiau populiarius buvusius žaidimus, kurie dabar jau atrodo atgyvenę ir niekas jų nebežaidžia?

Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar galima įsigyti mus į praeitį nukeliančią žaidimų konsolę. „Mini TV Game Console“ yra retro stiliaus žaidimų kompiuteris, kurį šiuo metu galima įsigyti vos už 13,11 euro. Šio įrenginio dėka Jūs galėsite sugrįžti laiku atgal ir prisiminti kadaise itin populiarius žaidimus.

Visų pirma, reikėtų atkreipti dėmesį, jog ši konsolė yra itin kompaktiška, todėl ji puikiai tinka tiems, kurie daug keliauja. Žinoma, reikia nepamiršti to, kad norint žaisti su „Mini TV Game Console“ Jums reikalingas televizorius. Tačiau šis žaidimų kompiuteris labiausiai stebina ne savo kompaktišku dydžiu, o žaidimų gausa.

Šis žaidimų kompiuteris turi net 620 žaidimų, o tarp jų rasime ir tokių legendinių pavadinimų kaip „Angry Bird“, „Pacman“, „Mario“ ar „Super Mario“ bei daugybę daugybę kitų. Jeigu ieškojote įrenginio, kuris jus nukeltų ne vienerius metus atgal – tai išties puikus pasirinkimas.

Pirkdami „Mini TV Game Console“ Jūs taip pat gausite du pultelius bei laidą, kuris skirtas prisijungti prie televizoriaus. Kaip jau minėjome, dabar šia reto stiliaus konsolę galima įsigyti vos už 13,11 euro. Norėdami tai padaryti – spauskite čia.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas