Nacionalinio IT iššūkio dalyvių laukia didysis žinių patikrinimas: 20 pažangiausių žengs į kitą etapą ir kurs unikalius vaizdo žaidimus

Pranešimas spaudai

2024-04-24, 14:54

0 komentarų

Šiemet daugiau nei 4 tūkst. Lietuvos moksleivių jau priėmė Nacionalinį IT iššūkį ir siekia įgyti vertingų programavimo žinių. Balandžio 24 d. visi IT iššūkio dalyviai, 7-9 klasių moksleiviai, galės patikrinti savo įgūdžius visuotiniame teste, o pasiekę geriausius įvertinimus keliaus į antrąjį etapą. Šiemet IT iššūkio metu moksleiviai kuria vaizdo žaidimus.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Nacionalinio IT iššūkio dalyvių laukia didysis žinių patikrinimas: 20 pažangiausių žengs į kitą etapą ir kurs unikalius vaizdo žaidimus

Vasario mėnesį prasidėjusiame Nacionaliniame IT iššūkyje moksleiviai aktyviai dalyvauja ekspertų parengtose vaizdo pamokose, susipažįsta su šiuolaikinių technologijų galimybėmis, programavimo pagrindais. Užsiregistravę moksleiviai gali peržiūrėti visas dešimt vaizdo žaidimo programavimo pamokų ir sukurti pirmuosius savo vaizdo žaidimus.

Balandžio 24 d. vyks didysis Nacionalinio IT iššūkio žinių patikrinimas – testas. Dvidešimt geriausius rezultatus pademonstravusių moksleivių ne tik laimės išmaniuosius laikrodžius, tačiau taip pat drauge su patyrusiais profesionalais galės įgyvendinti savo vaizdo žaidimų idėjas.

Trijų geriausių projektų autoriai laimės nešiojamus žaidimų kompiuterius. Birželio pradžioje dalyviai ir mokytojai bus pakviesti į Nacionalinio IT iššūkio uždaromąjį renginį ir apdovanojimų ceremoniją.

Norintys dalyvauti balandžio 24 d. vyksiančiame didžiajame žinių patikrinime turi užsiregistruoti Nacionalinio IT iššūkio tinklalapyje www.itissukis.lt. Pasitikrinti žinias gali visi norintys, bet pretenduoti į prizus ir patekti į kitą projekto etapą galės tik 7-9 klasių moksleiviai.

Nacionalinis IT iššūkis – pirmasis projektas, skirtas visos Lietuvos mokiniams gerinti žinias IT srityje ir patirti tiesioginį technologijų panaudojimą. „Telia Global Services Lithuania“ kompetencijų centro pradėtame ir Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamame iššūkyje aktyviai įsitraukia mokyklos ir moksleiviai iš visos Lietuvos. Šiemet aktyviausios mokyklos – iš Vilniaus, Klaipėdos, Telšių, Utenos, Alytaus apskričių.

Projekto metu „Telia“ technologijų ekspertai taip pat vyksta į Lietuvos mokyklas ir pristato karjeros IT srityje galimybes ir atsako į moksleivių klausimus.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas