Žaidimai

Netrukus pasirodys naujasis „Counter-Strike 2“: „Valve“ atskleidė kada galėsime išbandyti naująjį šedevrą

Netrukus pasirodys naujasis „Counter-Strike 2“: „Valve“ atskleidė kada galėsime išbandyti naująjį šedevrą

Oficialu, „Counter Strike 2“ žaidimas pasirodys šią vasarą. „Valve“ patvirtino, kad „Counter Strike 2“ bus naudojamas naujas bendrovės žaidimo variklis „Source 2“ ir kad žaidime bus iš esmės pakeistos visos sistemos.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

„Valve“ į naująjį „Counter Strike“ žaidimą perkels kiekvieną turinio dalį ir „Counter Strike 2“ pasižymės patobulintu vaizdu, nauja žaidimo sistema „beyond tick rate“ ir reaguojančiais dūmais. Kai kurie „Counter Strike“ žaidėjai galės žaisti „Counter Strike 2“ jau dabar kaip riboto testavimo dalį. CS:GO žaidėjai apsidžiaugs sužinoję, kad visi jų daiktai bus perkelti į „Counter Strike 2“ ir kad „Counter Strike 2“ bus nemokamas atnaujinimas visiems CS:GO turėtojams.

Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas