Belaidė kolonėlė, kurią privalo turėti kiekvienas: puikus garsas ir aukščiausia kokybė dabar parduodamas už stulbinančiai žemą kainą

Partnerio turinys

2023-08-30, 13:25 (atnaujinta 2023-08-30, 13:32)

0 komentarų

Kiekviena parduotuvė stengiasi vis savaip privilioti pirkėjus, tačiau kaip išsirinkti geriausią produktą? Mūsų kolektyvas turi pasiūlymą tiems, kurie ieško kokybiškos garso kolonėlės.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Belaidė kolonėlė, kurią privalo turėti kiekvienas: puikus garsas ir aukščiausia kokybė dabar parduodamas už stulbinančiai žemą kainą

Mūsų kolektyvas jau anksčiau yra išbandęs ir iki šiol sėkmingai naudojasi „Tronsmart Element Force“ belaide kolonėle, o dabar ją galima įsigyti už ypatingą kainą. Internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ šis įrenginys parduodamas vos už 34 eurus, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą CZFORCE. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia.

„Tronsmart Element Force“ belaidė kolonėlė

Kiek žemiau rasite mūsų video apžvalgą, o taip pat norime atkreipti, kad šis produktas atkeliauja iš Europoje esančio sandėlio, todėl pristatymo laikas labai trumpas, o taip pat nereikės rūpintis jokiais papildomais mokesčiais.

Ieškantiems pigaus ir kokybiško garso – belaidė kolonėlė už mažiau nei 50 eurų

Visų pirma smagu, jog gamintojas panaudojo naujos kartos USB jungtį, kas leis išvengti papildomų laidų naudojimą jeigu turite naują ar apynaujį telefoną. Antras džiuginantis dalykas – atsparumas vandeniui. Jeigu dažnai keliaujate ar tiesiog esate suplanavę šeimos pikniką – lietus netaps problema mėgautis mėgiama muzika. Be abejo, reikėtų nepamiršti tinkamai uždaryti jungčių skyrelį.

Trumpai apibendrinant tai ką girdėjau pastarąsias kelias savaites, tai galiu pasakyti, jog garso lygis yra labai aukštas, kokybė taip pat nenuvils, o susisiejimas su kitais įrenginiais taip pat itin paprastas. „Tronsmart Element Force“ naudoja „Bluetooth 5.0“ technologija, kas iš esmės užtikrina geriausią ryšio kokybę su Jūsų telefonu ar kitu prietaisu iš kurio norėsite transliuoti muziką.

Dar norėčiau pastebėti, jog viršutinėje kolonėlės dalyje rasime ne tik standartinius valdymo mygtukus, tačiau ir papildomą ekvalaizerio mygtuko, o jo dėka galėsime pasirinkti iš trijų skirtingų režimų, o kiekvienam jų identifikuoti pastebėsime nedidelę LED švieselę virš mygtuko. Dar vienas ne ką mažiau svarbus aspektas – tai baterija.

Pats gamintojas skelbia, jog „Element Force“ baterijos turėtų pakakti maždaug 15 valandų. Tai iš esmės yra arti tiesos, tačiau viskas priklauso nuo to ką klausote ir kaip garsiai klausote. Aš dažniausiai naudoju maždaug pusę garso ir mėgstu ganėtinai sunkią muziką, todėl man pilno pakrovimo pakanka maždaug 10 valandų. Žinoma, jeigu visuomet garsiakalbį naudoti nustačius maksimalų garsą – baterijos laikas gali dar sutrumpėti.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas