Artėja „Samsung Galaxy Buds3 Pro“ belaidžių ausinukų pristatymas: debiutas gali įvykti liepos mėnesį, aiškėja ir pirmosios savybės

Lukas Snarskis

2024-05-19, 09:00

0 komentarų

Elektronikos kompanija „Samsung“ jau liepos mėnesį turėtų pristatyti naujus sulenkiamus išmaniuosius telefonus. „Unpacked“ renginio metu tikimasi išvysti „Galaxy Flip6“, o taip pat ir „Galaxy Fold6“ modelius, tačiau tai veikiausiai bus ne vienintelės naujienos.

Fantastiškas el.dviratis dabar kainuoja tik 619 eurų. Spauskite čia ir nurodykite 24BTSE3 nuolaidos kodą.
Artėja „Samsung Galaxy Buds3 Pro“ belaidžių ausinukų pristatymas: debiutas gali įvykti liepos mėnesį, aiškėja ir pirmosios savybės

„Samsung“ spaudos konferencijos metu turėtų pristatyti ir naujos kartos belaidžius ausinukus. Pirmieji pranešimai apie „Galaxy Buds3 Pro“ pasirodė dar prieš mėnesį, o dabar turime ir naujos informacijos. Šis nepristatytas modelis buvo aptiktas FCC sertifikavimo duomenų bazėje.

Naujieji „Samsung Galaxy Buds3 Pro“ belaidžiai ausinukai žymimi modelio numeriu SM-R360. Šis sertifikatas atskleidžia tai, jog įrenginys turės „Bluetooth“ palaikymą, kas yra savaime suprantama. Tikėtina, jog „Buds3 Pro“ ausinukai turės 58 mAh talpos baterijas, o įkrovimo dėžutė pasiūlys 500 mAh talpos akumuliatorių.

Deja, tačiau daugiau informacijos apie naujuosius „Galaxy Buds3 Pro“ kol kas nėra žinoma. Tikėtina, jog daugiau pranešimų apie šią „Samsung“ naujieną turėtų pasirodyti jau artimiausiu metu.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas